од Турција


2
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
IVECO 2008 IVECO 35C12 -  2017- 18 MT. ANSAN AERIAL PLATFORM - камион со подигачка кошница
 20
14 500 EUR

Камион со подигачка кошница

2008
380 000 km

Онлајн: 21ден

ERCAL TRUCKS

Турција, ISTANBUL

MANITOU TELESKOPIK PLATFORM MANITOU 2017 MT-X 1840 Telescopic Loader - телескопска платформа
 7
47 500 EUR
Нето цена

Телескопска платформа

2017
3 143 ч

Онлајн: 1мес 15ден

ERCAL TRUCKS

Турција, ISTANBUL

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.