од Словенија


3
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
NISSAN  - камион со подигачка кошница
 5
15 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2005
42 000 km
3 600 ч

Онлајн: 2мес 17ден

KAMS D.O.O.

Словенија, Bertoki

NISSAN Tecchio K 422 - камион со подигачка кошница
 4
22 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2007
52 000 km
5 600 ч

Онлајн: 3час 29мин

KAMS D.O.O.

Словенија, Bertoki

CTE ZED 20CH - камион со подигачка кошница
 15
24 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2011
97 113 km
6 320 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 1мес 12ден

KAMS D.O.O.

Словенија, Bertoki

NISSAN  - камион со подигачка кошница
 5
15 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2005
42 000 km
3 600 ч

Онлајн: 2мес 17ден

KAMS D.O.O.

Словенија, Bertoki

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.