Дигачки платформи од Полска


   Страница 1 од 5 1/5   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Teupen LEO 23 - камион со подигачка кошница
 7
30 410 EUR

Камион со подигачка кошница

2006
6 000 ч

Онлајн: 5час 20мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Małkinia

BUMAR PMT0180 - камион со подигачка кошница
 7
36 940 EUR

Камион со подигачка кошница

2006

Онлајн: 5час 20мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Grybów

MAN TGM WUMAG WT450 - камион со подигачка кошница
 6
57 470 EUR

Камион со подигачка кошница

2008
1 ч

Онлајн: 5час 20мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Mińsk Mazowiecki

MERCEDES-BENZ Sprinter + Wumag wtb 200 - камион со подигачка кошница
 10
41 680 EUR

Камион со подигачка кошница

2008

Онлајн: 5час 20мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Jelenia Góra

Ruthmann 30m Volvo - камион со подигачка кошница
 7
36 050 EUR

Камион со подигачка кошница

1999
8 500 ч

Онлајн: 5час 20мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Zielona Góra

MANITOU ATS 15 - камион со подигачка кошница
 6
6 738 EUR

Камион со подигачка кошница

2001
3 000 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Łączki Kucharskie

OMME 2900 - камион со подигачка кошница
 3
33 780 EUR

Камион со подигачка кошница

2007
5 000 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Bełchatów

Multitel 31 TJ - камион со подигачка кошница
 3
10 820 EUR

Камион со подигачка кошница

1986
1 ч

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Lubliniec

BUMAR P-183 - камион со подигачка кошница
 8
31 540 EUR

Камион со подигачка кошница

1997

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Będzin

MAN TKD MEC 120-12 E - кревач ножица
 8
5 612 EUR

Кревач ножица

1999
5 000 ч

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Będzin

MANITOU MRT 1432 Roto - телескопска платформа
 3
33 580 EUR

Телескопска платформа

2004
5 900 ч

Онлајн: 2ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Mikołajki Pomorskie

Multitel J350TA - камион со подигачка кошница
 20
112 700 EUR

Камион со подигачка кошница

2003
5 703 ч

Онлајн: 4ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Lublin

SCANIA SIMON SNORKEL ST 300 - камион со подигачка кошница
 20
29 060 EUR

Камион со подигачка кошница

1992
5 000 ч

Онлајн: 6ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Piła

SINOSUN Sinoboom GN 3246 - кревач ножица
 9
17 940 EUR

Кревач ножица

Ново
2020
1 ч

Онлајн: 8ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Jawczyce

GENIE Genie GS-2646 - кревач ножица
 10
5 438 EUR

Кревач ножица

2006
882 ч

Онлајн: 8ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Jawczyce

GENIE GS-2032 - кревач ножица
 9
5 287 EUR

Кревач ножица

2006
934 ч

Онлајн: 8ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Jawczyce

WUMAG WT170H MAN 4x4 - камион со подигачка кошница
 6
47 320 EUR

Камион со подигачка кошница

1999
9 500 ч

Онлајн: 13ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Będzin

BUMAR P-183 - камион со подигачка кошница
 5
31 550 EUR

Камион со подигачка кошница

1995

Онлајн: 13ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Będzin

SCHWING SCHWING - камион со подигачка кошница
 5
32 680 EUR

Камион со подигачка кошница

1985
6 198 ч

Онлајн: 13ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Goleniów

IVECO Daily 35S13/CTE162PRO H - камион со подигачка кошница
 9
34 920 EUR

Камион со подигачка кошница

2014
1 172 ч

Онлајн: 14ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Drogomyśl

1 2 3 5   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.