Дигачки платформи од Кина


10
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
TOYOTA FD25	 - вертикален јарболски подигнувач
 5
5 103 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2015
3 700 km
1 400 ч
Нето тежина: 2 500 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112610

TOYOTA FD15 - вертикален јарболски подигнувач
 5
6 598 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2016
3 400 km
1 300 ч
Нето тежина: 2 500 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112609

TCM FD200 - вертикален јарболски подигнувач
 6
44 070 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2015
3 900 km
1 700 ч
Нето тежина: 27 260 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112608

TCM FD100 - вертикален јарболски подигнувач
 6
17 628 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2016
3 600 km
1 300 ч
Нето тежина: 13 000 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112607

TCM FD50 - вертикален јарболски подигнувач
 5
10 577 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2015
3 600 km
1 400 ч
Нето тежина: 7 310 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112606

TCM FD30 - вертикален јарболски подигнувач
 5
5 112 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2015
3 800 km
1 400 ч
Нето тежина: 4 340 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112605

TCM FD25 - вертикален јарболски подигнувач
 5
4 583 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2015
3 600 km
1 500 ч
Нето тежина: 3 590 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112604

MITSUBISHI FD70 - вертикален јарболски подигнувач
 6
15 865 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2015
3 400 km
1 400 ч
Нето тежина: 9 325 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112603

KOMATSU FD30 - вертикален јарболски подигнувач
 4
5 112 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2015
3 800 km
1 800 ч
Нето тежина: 4 210 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112602

KOMATSU FD25 - вертикален јарболски подигнувач
 5
4 848 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2014
3 700 km
1 500 ч
Нето тежина: 3 710 kg

Онлајн: 1год 6мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2018112601

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.