од Италија


94
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 5 1/5   
Сортирај според:
Резултати по страница:
GSR 159T Mercedes-Benz 312D - камион со подигачка кошница
Прашајте за цена
Isoli 109-14 Iveco PTA150 - камион со подигачка кошница
Прашајте за цена
Genie Z30/20NRJ - дигачка зглобна платформа
 10
19 000 EUR

Дигачка зглобна платформа

2007
321 ч

Онлајн: 1час 16мин

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

Airo SG 1100 J - дигачка зглобна платформа
 10
12 200 EUR

Дигачка зглобна платформа

2004
1 200 ч

Онлајн: 1час 16мин

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

Genie Z45/25DCJ - дигачка зглобна платформа
 10
19 900 EUR

Дигачка зглобна платформа

2007
805 ч

Онлајн: 1час 16мин

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

Haulotte HA15IP - дигачка зглобна платформа
 10
20 700 EUR

Дигачка зглобна платформа

2007
770 ч

Онлајн: 1час 17мин

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

GSR 159T Mercedes-Benz 312D - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

1997

Онлајн: 2час 10мин

TEVI S.R.L.

Италија, NARNI TR

Isoli PTA150 Iveco 109-14 - камион со подигачка кошница
 5
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

1988

Онлајн: 2час 13мин

TEVI S.R.L.

Италија, NARNI TR

Genie Z33/18 - дигачка зглобна платформа
 3
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2015

Онлајн: 23час 20мин

IronPlanet Europe

Италија, Caorso

Genie Z33/18 - дигачка зглобна платформа
 3
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2015

Онлајн: 23час 20мин

IronPlanet Europe

Италија, Caorso

Genie Z33/18 - дигачка зглобна платформа
 3
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2015

Онлајн: 23час 22мин

IronPlanet Europe

Италија, Caorso

JLG TOUCAN 12E Electric - дигачка зглобна платформа
 20
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2016
873 ч

Онлајн: 2ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

SKYJACK SJIII 4626 9.75 m Electric - кревач ножица
 18
Аукција

Кревач ножица

2011
254 ч

Онлајн: 2ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

SKYJACK SJIII 4626 9.75 m Electric - кревач ножица
 19
Аукција

Кревач ножица

2012
206 ч

Онлајн: 2ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

Isoli 109-14 Iveco PTA150 - камион со подигачка кошница
 5
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

1988

Онлајн: 3ден

TEVI S.R.L.

Италија, NARNI TR

GSR 159T Mercedes-Benz 312D - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

1997

Онлајн: 3ден

TEVI S.R.L.

Италија, NARNI TR

Genie Z33/18 - дигачка зглобна платформа
 3
Аукција

Дигачка зглобна платформа

2015

Онлајн: 3ден

IronPlanet Europe

Италија, Caorso

SKYJACK SJIII 3220 7.92 m Electric - кревач ножица
 20
Аукција

Кревач ножица

2012
259 ч

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR w/Lion Lift GT16-09 - камион со подигачка кошница
 1
Аукција

Камион со подигачка кошница

2010
95 420 km

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/Pc Produzioni GT 18/12 - камион со подигачка кошница
 1
Аукција

Камион со подигачка кошница

2010
132 673 km

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

SKYJACK SJIII 3219 7.6 m Electric - кревач ножица
 16
Аукција

Кревач ножица

2011
231 ч

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

SKYJACK SJIII 4626 9.75 m Electric - кревач ножица
 20
Аукција

Кревач ножица

2011
229 ч

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

7

Италија, CAORSO, ITA

1 2 3 5   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.