Нови дигачки платформи
66
Резултати пронајдени
   Страница 3 од 4 3/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Genie GS1932 - кревач ножица
 4
10 800 EUR

Кревач ножица

Ново
2019

Онлајн: 1мес 19ден

HDM GmbH

Австрија, 3354 Wolfsbach

MCMS Warka Obstbauplatform/Platforma sadownicza/Orchard platform/Plataforma/Remorque - дигачка платформа
 6
4 181 EUR

Дигачка платформа

Ново
2019

Онлајн: 2мес 7ден

AB GROUP Anita Boltryk

Полска, 15-879 Białystok, Polen

Nissan Cabstar NT400 35.13 Palfinger hoogwerker 20M Werkhoogte / 10m Reikwijdte - камион со подигачка кошница
 20
64 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

Ново
2018
446 km
Нето тежина: 3 425 kg
Корисна носивост: 75 kg
130 hp

Онлајн: 3мес 8ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70111954

Genie Z-45/25J Bi-Energy - дигачка зглобна платформа
 8
49 690 EUR

Дигачка зглобна платформа

Ново
2019

Онлајн: 4мес 21ден

MATECO PODESTY RUCHOME SP Z O O

Полска, Tychy

Fliegl Arbeitsbühne inklusive Erhöhung - дигачка платформа
 5
1 550 EUR
Нето цена

Дигачка платформа

Ново
2019

Онлајн: 6мес 8ден

Agrom Agrartechnik GmbH

Германија, 77743 Schutterzell

Идентификација 72117006

Fliegl Arbeitsbühne ohne Erhöhung - дигачка платформа
 7
1 290 EUR
Нето цена

Дигачка платформа

Ново
2019

Онлајн: 6мес 8ден

Agrom Agrartechnik GmbH

Германија, 77743 Schutterzell

Идентификација 72117004

Hangcha 140XEN - вертикален јарболски подигнувач
 1
17 670 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2019

Онлајн: 7мес 15ден

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 140XEN

NIFTYLIFT 120TE - дигачка зглобна платформа
 4
20 500 EUR

Дигачка зглобна платформа

Ново
2017
10 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 8мес 24ден

HCT AUTOMOTIVE

Латвија, RIGA

Идентификација DCDB7CCD

Manitou 150 AET JCD3 - дигачка зглобна платформа
 2
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

Ново
2015
160 ч

Онлајн: 9мес 30ден

UnikTruck A/S

6

Данска, Odder

Идентификација 1636

Hangcha 81XE - вертикален јарболски подигнувач
 14
Прашајте за цена

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2019

Онлајн: 1год

CAPM EUROPE / Geoffroy de Lacotte

Франција, Senlis

Идентификација 81XE

JCB S1930E Scherenbühne // 7,8m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 11
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018

Онлајн: 1год 1мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација s1930e

JCB S2032E Scherenbühne // 8,3m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 10
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018

Онлајн: 1год 1мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација s2032e

JCB S3246E Scherenbühne // 12m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 10
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018

Онлајн: 1год 1мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација s3246e

JCB S2632E Scherenbühne // 10,1m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 8
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018

Онлајн: 1год 1мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација s2632e

JCB S2646E Scherenbühne // 10,1m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 9
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018

Онлајн: 1год 1мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација s2646e

Dingli Magni JCPT1823RT 4x4 / Superdeck / Diese - дигачка платформа
 11
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018
1 ч

Онлајн: 1год 2мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација dingli-3

Dingli Magni GTBZ20AE 4x4 / Gelenkteleskop / 20 - дигачка платформа
 13
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018
1 ч

Онлајн: 1год 2мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација dingli-2

Dingli Magni AMWP 11.5-8100 / Mastbühne / 11,2m - дигачка платформа
 10
24 890 EUR
Нето цена

Дигачка платформа

Ново
2018
1 ч

Онлајн: 1год 3мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација dingli

Magni ES0607E Scherenbühne // 5.6m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 13
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2017

Онлајн: 1год 8мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација es0607e

Magni ES1412E Scherenbühne // 13.8m Arbeitshöhe - дигачка платформа
 12
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2017

Онлајн: 1год 8мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација es1412e

   1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.