Нови дигачки платформи од Романија
0
Резултати пронајдени

Слични понуди

Haulotte  Haulotte 1700RD 1700RD - кревач ножица
 20
1 500 EUR
Аукција

Кревач ножица

2000
Нето тежина: 7 000 kg

Онлајн: 13ден

Troostwijk Auctions

Романија, Strada Palancii - 44.4484911,25.7777707, Bolintin Vale, 087015

Идентификација 5988333

 SNORKEL TL49J - дигачка зглобна платформа
 5
29 000 EUR

Дигачка зглобна платформа

2014
650 ч
Нето тежина: 2 400 kg

Онлајн: 15ден

DANUBE TOTAL GRUP SRL

Романија, ilfov

 ALBA PEC 120R - дигачка платформа
 5
20 000 EUR

Дигачка платформа

2011
Нето тежина: 4 000 kg

Онлајн: 15ден

DANUBE TOTAL GRUP SRL

Романија, ilfov

HAULOTTE Optimum 8 - кревач ножица
 1
Прашајте за цена

Кревач ножица

2009
Нето тежина: 1 420 kg
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 2мес 7ден

West Lift Mobile

Романија, Dumbravita

HAULOTTE HA 16 SPX - дигачка зглобна платформа
 8
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2007
2 850 ч

Онлајн: 2мес 7ден

West Lift Mobile

Романија, Dumbravita

HAULOTTE Compact 12 - кревач ножица
 4
6 800 EUR

Кревач ножица

2006
Нето тежина: 2 630 kg
Корисна носивост: 300 kg

Онлајн: 2мес 7ден

West Lift Mobile

Романија, Dumbravita

HAULOTTE Compact 10 - кревач ножица
 4
6 500 EUR

Кревач ножица

2006
Нето тежина: 2 160 kg
Корисна носивост: 400 kg

Онлајн: 2мес 7ден

West Lift Mobile

Романија, Dumbravita

HAULOTTE Compact 8 - кревач ножица
 1
Прашајте за цена

Кревач ножица

2008
Нето тежина: 1 730 kg
Корисна носивост: 300 kg

Онлајн: 2мес 7ден

West Lift Mobile

Романија, Dumbravita

Leguan 125  - дигачка зглобна платформа
 4
25 000 EUR

Дигачка зглобна платформа

2008

Онлајн: 5мес 6ден

ARONS INVEST SRL

Романија, Apahida

Genie S 125  - телескопска платформа
 3
69 900 EUR

Телескопска платформа

2014

Онлајн: 5мес 6ден

ARONS INVEST SRL

Романија, Apahida

Haulotte HA 20 PX  - дигачка зглобна платформа
 4
19 900 EUR

Дигачка зглобна платформа

2002

Онлајн: 5мес 6ден

ARONS INVEST SRL

Романија, Apahida

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.