Нови дигачки платформи
63
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAGNI ES 0807E - кревач ножица
 9
Прашајте за цена

Кревач ножица

Ново
2017

Онлајн: 2ден

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 0000

MAGNI ES 0607E - кревач ножица
 11
Прашајте за цена

Кревач ножица

Ново
2019

Онлајн: 2ден

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 0000

Bizzocchi Autel 162 - камион со подигачка кошница
 4
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

Ново
2007

Онлајн: 10ден

TRANSGRUAS

Шпанија, Barcelona

Идентификација S‐140162M

Genie Z-45/25J Bi-Energy - дигачка зглобна платформа
 8
49 690 EUR

Дигачка зглобна платформа

Ново
2019

Онлајн: 22ден

MATECO PODESTY RUCHOME SP Z O O

Полска, Tychy

ZMG ZS0607w  - кревач ножица
 2
9 900 EUR

Кревач ножица

Ново
2019

Онлајн: 25ден

Wepper Arbeitsbühnen

Австрија, Sankt Georgen am Walde

Bronto SH 42 - камион со подигачка кошница
 8
63 340 EUR

Камион со подигачка кошница

Ново
1990
3 477 ч

Онлајн: 27ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Schodnia

Nissan Cabstar NT400 35.13 130PK Hoogwerker 20 meter Arbeitsbühne - камион со подигачка кошница
 20
59 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

Ново
2019
317 km
Нето тежина: 3 425 kg
Корисна носивост: 75 kg
130 hp

Онлајн: 1мес 4ден

BAS Trucks B.V.

12 V

Холандија, Veghel

Идентификација 70116945

 New Yamei 4655 DC - кревач ножица
 2
20 820 EUR

Кревач ножица

Ново
2018
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1304

GENIE SLA 25 Std Base - вертикален јарболски подигнувач
 4
2 778 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2017
Корисна носивост: 295 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ML/0101

 New Yamei 2632 HD - кревач ножица
 2
12 700 EUR

Кревач ножица

Ново
2018

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1309

GENIE SLA 20 Std Base - вертикален јарболски подигнувач
 4
2 546 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2017
Корисна носивост: 363 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ML/0121

 New Desk Surfer 42FM - вертикален јарболски подигнувач
 2
Прашајте за цена

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2019
Корисна носивост: 150 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација PP/0590

 New Yamei 4655 DC - кревач ножица
 2
20 820 EUR

Кревач ножица

Ново
2018
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1305

GENIE GS 1932 - кревач ножица
 4
Прашајте за цена

Кревач ножица

Ново
2019
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1407

 New Yamei 2632 HD - кревач ножица
 2
12 700 EUR

Кревач ножица

Ново
2018
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1310

 New Desk Glider - вертикален јарболски подигнувач
 3
Прашајте за цена

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2019
Корисна носивост: 150 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација DS/0460

Dingli JCPT 1412 DC - кревач ножица
 4
16 820 EUR

Кревач ножица

Ново
2018
Корисна носивост: 320 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1262

 New Yamei 2632 HD - кревач ножица
 2
12 700 EUR

Кревач ножица

Ново
2018
Корисна носивост: 230 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ESP/1308

GENIE SLA 25 Std Base - вертикален јарболски подигнувач
 4
2 778 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2017
Корисна носивост: 295 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ML/0103

GENIE SLA 20 Std Base - вертикален јарболски подигнувач
 4
2 546 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2018
Корисна носивост: 363 kg

Онлајн: 1мес 18ден

A J ACCESS PLATFORMS LIMITED

Обединето Кралство, Caldicot

Идентификација ML/0164

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.