Нови дигачки платформи
   Страница 1 од 4 1/4   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAGNI DS1418 RT - кревач ножица
 5
Прашајте за цена

Кревач ножица

Ново
26 hp

Онлајн: 18час 16мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 9376

JLG X 20 J Plus MANBASKET - дигачка зглобна платформа
 2
1 500 EUR
Нето цена

Дигачка зглобна платформа

Ново
2020

Онлајн: 1ден

Aertssen Trading NV

Белгија, Stabroek

Bronto SH 42 - камион со подигачка кошница
 8
60 400 EUR

Камион со подигачка кошница

Ново
1990
3 477 ч

Онлајн: 8ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Schodnia

BETA B500 9 m Electric - кревач ножица
 13
Аукција

Кревач ножица

Ново
2020

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Обединети Арапски Емирати, DUBAI, ARE

BETA B500 9 m Electric - кревач ножица
 13
Аукција

Кревач ножица

Ново
2020

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Обединети Арапски Емирати, DUBAI, ARE

BETA B500 9 m Electric - кревач ножица
 12
Аукција

Кревач ножица

Ново
2020

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - UAE

8

Обединети Арапски Емирати, DUBAI, ARE

Hangcha 80XENS - вертикален јарболски подигнувач
 1
14 047 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2020

Онлајн: 22ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација N7870

Hangcha 140XEN - вертикален јарболски подигнувач
 1
18 422 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2020

Онлајн: 22ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација N7873

Hangcha 100XENS - вертикален јарболски подигнувач
 8
14 863 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2020

Онлајн: 22ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација N7728

Hangcha 100XENS - вертикален јарболски подигнувач
 8
15 082 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2020

Онлајн: 22ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација N7871

Hangcha 100XENS - вертикален јарболски подигнувач
 8
15 082 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2020

Онлајн: 22ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација N7872

JCB S2646E - кревач ножица
13 500 EUR
Нето цена

Кревач ножица

Ново
2018
3 ч
Нето тежина: 2 528 kg

Онлајн: 25ден

Uwe Müller Baumaschinen GmbH & Co. KG

Германија, Eschweiler

Hangcha GTHZ170C - вертикален јарболски подигнувач
 15
50 643 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

Ново
2020

Онлајн: 26ден

CAPM EUROPE

6

Франција, Senlis

Идентификација N7530

ZMG ZS0607w  - кревач ножица
 18
Прашајте за цена

Кревач ножица

Ново
2020

Онлајн: 1мес 3ден

Wepper Handels & Vermietungs GmbH

Австрија, Sankt Georgen am Walde

CMC PLA190 - камион со подигачка кошница
 9
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

Ново
2015
1 799 km
1 ч
Корисна носивост: 200 kg

Онлајн: 1мес 14ден

HCT AUTOMOTIVE

Латвија, RIGA

Идентификација 411714A3

Haulotte Compact 12 - кревач ножица
 12
13 750 EUR
Нето цена

Кревач ножица

Ново
2017

Онлајн: 1мес 23ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

HAULOTTE Scherenbühne Compact 10 Sonderanhänger Mietgerät - кревач ножица
 7
8 800 EUR

Кревач ножица

Ново
2008

Онлајн: 1мес 24ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 8902

PAUS Lift GT 18A Sonderanhänger Mietgerät - дигачка платформа
 12
47 000 EUR

Дигачка платформа, приколка

Ново
2020

Онлајн: 1мес 24ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 9914441

HAULOTTE Scherenbühne Compact 8 Sonderanhänger Mietgerät - кревач ножица
 14
7 300 EUR

Кревач ножица

Ново
2020

Онлајн: 1мес 24ден

Rosemeier GmbH Anhaenger-Centrum

Германија, Horn-Bad Meinberg

Идентификација 8991

Genie TZ 34/20 - дигачка зглобна платформа
 18
16 500 EUR

Дигачка зглобна платформа

Ново
2020

Онлајн: 2мес 8ден

MATECO PODESTY RUCHOME SP Z O O

Полска, Tychy

1 2 3 4   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.