Нови дигачки платформи NISSAN
0
Резултати пронајдени

Слични понуди

NISSAN CABSTAR 35.13 Darus Emelőkosaras - камион со подигачка кошница
 7
25 300 EUR

Камион со подигачка кошница

2008
120 km

Онлајн: 13час 38мин

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

NISSAN CABSTAR TL35 w/2005 Isoli PNT205 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција

Камион со подигачка кошница

2006

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/Multitel Pagliero MX200 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција

Камион со подигачка кошница

2007
85 719 km

Онлајн: 1ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 16 m-es Emelőkosaras - камион со подигачка кошница
 7
24 880 EUR

Камион со подигачка кошница

2011
110 km
108 hp

Онлајн: 3ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

Palfinger P200A Nissan CABSTAR - камион со подигачка кошница
 5
30 900 EUR

Камион со подигачка кошница

2014

Онлајн: 3ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

Cela TP 200 Nissan cabstar - камион со подигачка кошница
 10
24 900 EUR

Камион со подигачка кошница

2010

Онлајн: 3ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

CMC TB 240 Nissan - камион со подигачка кошница
 10
29 900 EUR

Камион со подигачка кошница

2010

Онлајн: 8ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

Cela TEL 19 Nissan - камион со подигачка кошница
 10
9 500 EUR

Камион со подигачка кошница

1999

Онлајн: 8ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

NISSAN Cabstar- Cela Z210 - камион со подигачка кошница
 8
16 090 EUR

Камион со подигачка кошница

2001
1 ч

Онлајн: 9ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Wrocław

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2009 Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција

Камион со подигачка кошница

66 476 km

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.12 w/2013 Imer P23AS11 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција

Камион со подигачка кошница

2013
20 233 km

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Multitel Pagliero MX170 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција

Камион со подигачка кошница

2008
78 194 km

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 1
Аукција

Камион со подигачка кошница

2009
49 818 km

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2008 Multitel Pagliero MX170 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција

Камион со подигачка кошница

2008
73 112 km

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/2011 Imer P19 AS10 - камион со подигачка кошница
 20
Аукција

Камион со подигачка кошница

2012
43 428 km

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/Socage DA320 - камион со подигачка кошница
 1
Аукција

Камион со подигачка кошница

2010
42 875 ч

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

NISSAN CABSTAR 35.11 w/Socage DA20 - камион со подигачка кошница
 1
Аукција

Камион со подигачка кошница

2009
74 658 km

Онлајн: 11ден

Ritchie Bros. Auctioneers - Italy - Caorso

8

Италија, CAORSO, ITA

Socage DA 20 Nissan - камион со подигачка кошница
 10
24 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2009

Онлајн: 18ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

Palfinger P200A Nissan - камион со подигачка кошница
 8
34 900 EUR

Камион со подигачка кошница

2015

Онлајн: 18ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

Socage DA 20 Nissan CABSTAR - камион со подигачка кошница
 8
45 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2019

Онлајн: 18ден

Centro Elevatori SRL

Италија, FANO PU

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.