Дигачки платформи MERCEDES-BENZ


   Страница 1 од 3 1/3   
Сортирај според:
Резултати по страница:
MERCEDES-BENZ Sprinter + Wumag wtb 200 - камион со подигачка кошница
 10
41 680 EUR

Камион со подигачка кошница

2008

Онлајн: 4час 36мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Jelenia Góra

Mercedes-Benz Sprinter France elevateur 142 tpf 14 mts 519 CDI - камион со подигачка кошница
 14
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница, товарно комбе

2011

Онлајн: 6ден

LIQUIDATION WORLD, S.L.

Шпанија, Spanien, Spain

Mercedes-Benz Sprinter 515 CDI Versalift 14 mts boom lift van - камион со подигачка кошница
 13
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница, товарно комбе

2007

Онлајн: 6ден

LIQUIDATION WORLD, S.L.

Шпанија, Spanien, Spain

Mercedes-Benz 614D VARIO - RUTHMANN K120 - камион со подигачка кошница
 15
14 700 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница, комбе

2002
228 431 km
136 hp

Онлајн: 15ден

Öhlmann Reiner Fahrzeughandel

Германија

MERCEDES-BENZ SPRINTER 313 cdi 16.1 m-es Emelőkosaras - камион со подигачка кошница
 11
27 400 EUR

Камион со подигачка кошница

2012
210 km
131 hp

Онлајн: 16ден

Laslo Truck

Унгарија, Budapest

Mercedes-Benz 1114 Wumag WT170 - камион со подигачка кошница
 11
11 000 EUR

Камион со подигачка кошница

1992
70 000 km

Онлајн: 17ден

G.M.P.S. d.o.o.

Хрватска, Kroatien, 10340 Vrbovec

Mercedes-Benz Sprinter RUTHMANN TB 230 2020 - камион со подигачка кошница
 13
99 890 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница, комбе

2020
1 450 km
159 hp

Онлајн: 24ден

WS Trucks GmbH

7

Германија, Dorsten

Mercedes-Benz Sprinter, Schaar hoogwerker, 10 meter - дигачка платформа
 20
12 750 EUR
Нето цена

Дигачка платформа

2004
11 641 km
428 ч
Нето тежина: 3 400 kg

Онлајн: 24ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Mercedes-Benz 709D-KA Ruthmann K115 - камион со подигачка кошница
 8
9 500 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница, товарно комбе

1990
47 493 km
86 hp

Онлајн: 24ден

AUTO SPIES

Германија, Germersheim

Mercedes-Benz VARIO 816 D 4x4 - Ruthmann T220 - камион со подигачка кошница
 6
36 900 EUR

Камион со подигачка кошница

2007
90 000 km
Корисна носивост: 230 kg
156 hp

Онлајн: 27ден

Engel & Engel GmbH

Германија, Landau

Идентификација 20023_472

Mercedes-Benz 1013 Ruthmann 17 m seitl. Auslage 13 m isoliert - камион со подигачка кошница
 15
13 950 EUR

Камион со подигачка кошница

1980
399 374 km
Корисна носивост: 5 362 kg
130 hp

Онлајн: 1мес 16ден

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

13

Германија, Sottrum

Идентификација 2003977

Mercedes-Benz 1628 Feuerwehr Leiter 30 m R.-Korb Steigleitung - камион со подигачка кошница
 15
49 900 EUR
Бруто цена
Вклучувајќи и ДДВ 19%

Камион со подигачка кошница

2002
106 647 km
1 851 ч
Корисна носивост: 520 kg
278 hp

Онлајн: 1мес 16ден

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

13

Германија, Sottrum

Идентификација 2004190

MERCEDES-BENZ 1524 - 30 m - камион со подигачка кошница
 9
31 550 EUR

Камион со подигачка кошница

1998
25 000 ч

Онлајн: 1мес 29ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kruszwica

Mercedes Arocs 3333 6x6 + Hiab XS288 EP-5 HiPro + manlift - камион со подигачка кошница
 20
169 000 EUR

Камион со подигачка кошница

2015
Нето тежина: 16 800 kg
330 hp

Онлајн: 2мес 2ден

Dingemanse B.V.

12

Холандија, Hoogerheide

Идентификација M929633

Mercedes-Benz 23 meter, Auto hoogwerker, B-rijbewijs - дигачка платформа
 20
20 750 EUR
Нето цена

Дигачка платформа

2006
5 036 ч

Онлајн: 2мес 3ден

Otten Machines Gennep

Холандија, Heijen

Mercedes-Benz Vario 814 Wumag 15m Arbeitshöhe 10m seitl. Weite - камион со подигачка кошница
 15
25 800 EUR

Камион со подигачка кошница

2004
247 247 km
Корисна носивост: 1 210 kg
135 hp

Онлајн: 2мес 10ден

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

13

Германија, Sottrum

Идентификација 4283

Mercedes-Benz Multitel 220ALU AZ - дигачка платформа
 12
19 750 EUR
Нето цена

Дигачка платформа

2005

Онлајн: 2мес 16ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација AG53

Mercedes-Benz 818 Atego, arbeitsbühne, 12mtr, Arbeitskorb - камион со подигачка кошница
 15
27 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2007
323 690 km
177 hp

Онлајн: 2мес 24ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI77965

Mercedes-Benz 818 Atego, arbeitsbühne, 12mtr, Arbeitskorb - камион со подигачка кошница
 15
27 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2007
323 690 km
177 hp

Онлајн: 2мес 24ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI77965

Mercedes-Benz 2024K SK Road & RAIL Typ 20 ZWeiwege Ruthmann S - камион со подигачка кошница
 6
29 900 EUR

Камион со подигачка кошница

1996
202 224 km
Корисна носивост: 2 560 kg
244 hp

Онлајн: 3мес 4ден

Engel & Engel GmbH

Германија, Landau

Идентификација 20270_679

1 2 3   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.