Дигачки платформи MEC


7
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MEC Titan Boom 40 S - дигачка зглобна платформа
 20
57 500 EUR
Нето цена

Дигачка зглобна платформа

2010
303 ч
Нето тежина: 11 000 kg

Онлајн: 12ден

Vink Machinery

Холандија, Leur

MEC 4069ERT 4x4 Electric - кревач ножица
 12
Аукција

Кревач ножица

2014
200 ч

Онлајн: 18ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

MEC 6092RT 4x4 - кревач ножица
 13
Аукција

Кревач ножица

2015
736 ч

Онлајн: 18ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

MEC 3247ES - кревач ножица
 9
3 500 EUR
Аукција

Кревач ножица

2009
1 ч
Нето тежина: 2 717 kg
Корисна носивост: 317 kg

Онлајн: 1мес 6ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација GAM-06679

MEC 3247 ES  - кревач ножица
 9
4 500 EUR

Кревач ножица

2005

Онлајн: 8мес 14ден

Bac Sp. z o.o.

Полска, Kostrzyn, Wroclaw, Lodz. katowice

MEC 1932 es  - кревач ножица
 11
3 500 EUR

Кревач ножица

2008

Онлајн: 8мес 14ден

Bac Sp. z o.o.

Полска, Polen, Kostrzyn nad odra, wroclaw, katowice, lodz

 MEC 2633 ES - кревач ножица
 2
4 900 EUR

Кревач ножица

2006
Нето тежина: 2 060 kg
Корисна носивост: 227 kg

Онлајн: 8мес 20ден

“Stats Rent” SIA

Латвија, Riga

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.