6
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MEC 1932ES - кревач ножица
 11
3 000 EUR

Кревач ножица

2008
669 ч
Корисна носивост: 272 kg

Онлајн: 2ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Meres

Идентификација CMPT-26320

MEC 3247 ES  - кревач ножица
 9
4 500 EUR

Кревач ножица

2005

Онлајн: 28ден

Bac Sp. z o.o.

Полска, Kostrzyn, Wroclaw, Lodz. katowice

MEC 1932 es  - кревач ножица
 11
4 000 EUR

Кревач ножица

2008

Онлајн: 28ден

Bac Sp. z o.o.

Полска, Kostrzyn nad odra, wroclaw, katowice, lodz

MEC 3247ES - кревач ножица
 16
4 800 EUR
Аукција

Кревач ножица

2009
Корисна носивост: 317 kg

Онлајн: 1мес 4ден

GAM España Servicios de Maquinaria, S.L.U.

Шпанија, Oviedo

Идентификација GAM-06680

MEC 3772RT  - кревач ножица
 16
5 450 EUR

Кревач ножица

2008
787 ч

Онлајн: 10мес 15ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

8

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10109

MEC 3772RT  - кревач ножица
 16
5 450 EUR

Кревач ножица

2008
545 ч

Онлајн: 11мес 27ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

8

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10106

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.