16
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
MAN L2000 - камион со подигачка кошница
 9
36 230 EUR

Камион со подигачка кошница

2000
1 ч

Онлајн: 1ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Książenice

MAN 41.364 8x4 - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2000
590 000 km

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

MAN TGL 12.180 Hoogwerker Palfinger Bison TKA17 - камион со подигачка кошница
 6
Прашајте за цена

Камион со подигачка кошница

2006
230 700 km

Онлајн: 1ден

GARAGE CEVOMAN n.v

6

Белгија, HERENTALS

MAN TGM18.280 4x2 w/2008 Bison Palfinger TA35 - камион со подигачка кошница
 1
Аукција

Камион со подигачка кошница

2008
63 000 km

Онлајн: 5ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

7

Холандија, MOERDIJK, NLD

MAN 26-403 MET MULTITEL J2.342  - камион со подигачка кошница
 15
39 950 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

1999
324 061 km

Онлајн: 20ден

RH TRUCKS B.V.

Холандија, Meerkerk

MAN 8.163  Bison/Palfinger TKS 23,5 m  - камион со подигачка кошница
 15
29 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

1999
99 496 km
163 hp

Онлајн: 21ден

Billen Nutzfahrzeuge GmbH

Германија, Fließem

Идентификација i.A.

MAN TKD MEC 120-12 E - кревач ножица
 8
5 843 EUR

Кревач ножица

1999
5 000 ч

Онлајн: 26ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Będzin

MAN TGL 8.180 m/ RUTHMANN 14,5M  - камион со подигачка кошница
 9
26 545 EUR

Камион со подигачка кошница

2006

Онлајн: 1мес

ATS Norway AS

Норвешка, Troms

Идентификација 5616

MAN TGL 12.180 BB + EURO 5 + ESDA TG1900 - камион со подигачка кошница
 12
27 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

2010
176 948 km
Корисна носивост: 1 690 kg
180 hp

Онлајн: 1мес 11ден

Braem NV

8

Белгија, Handzame

Идентификација E52122

MAN 8.163 WUMAG WT300 30m seitl.Auslage 19,50m* - камион со подигачка кошница
 15
39 999 EUR

Камион со подигачка кошница

2000
97 581 km
Корисна носивост: 70 kg
154 hp

Онлајн: 1мес 21ден

Nutzfahrzeuge-2000 GmbH

12

Германија, Sottrum

Идентификација 1002989

WUMAG WT170H MAN 4x4 - камион со подигачка кошница
 6
49 070 EUR

Камион со подигачка кошница

1999
150 000 ч

Онлајн: 1мес 29ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Będzin

MAN LE 180 C L 2000 Wumag WT 170 Hubbühne Arbeitsbüh - камион со подигачка кошница
 6
16 900 EUR

Камион со подигачка кошница

2002
200 189 km
Корисна носивост: 155 kg
179 hp

Онлајн: 2мес 10ден

Engel & Engel GmbH

Германија, Landau

Идентификација 19530_199

MAN L 2000 8.163 Ruthmann K 115 Hubbühne Arbeitsbühn - камион со подигачка кошница
 6
6 200 EUR

Камион со подигачка кошница

1996
228 517 km
154 hp

Онлајн: 2мес 10ден

Engel & Engel GmbH

Германија, Landau

Идентификација 17941_145

MAN  - камион со подигачка кошница
 2
32 720 EUR

Камион со подигачка кошница

1995
225 000 km

Онлајн: 3мес 14ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Banica

MAN L75 14.224 BB - камион со подигачка кошница
 20
29 800 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

1997
Корисна носивост: 4 320 kg
220 hp

Peitzmeyer - Fahrzeug- und Geraetevertrieb

9

Германија, Delbrück

Идентификација 18056

MAN G 90  Hubsteiger (Hebebühne)  DA 21 K 115  - камион со подигачка кошница
 4
8 900 EUR
Нето цена

Камион со подигачка кошница

1991
140 843 km
102 hp

Онлајн: 1год 9мес

Stegmaier Nutzfahrzeuge GmbH

11

Германија, Kirchberg

Идентификација 5445/495

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.