Нови дигачки платформи JCB
Сортирај според:
Резултати по страница:
JCB 2646 - кревач ножица
 7
13 500 EUR
Нето цена

Кревач ножица

Ново
2018
Нето тежина: 2 528 kg

Онлајн: 7час 46мин

Uwe Müller Baumaschinen GmbH & Co. KG

Германија, Eschweiler

JCB S1930E Scherenbühne // 7,8m Arbeitshöhe  - дигачка платформа
 11
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018

Онлајн: 1год 9мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација s1930e

JCB S2032E Scherenbühne // 8,3m Arbeitshöhe  - дигачка платформа
 10
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018

Онлајн: 1год 9мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација s2032e

JCB S3246E Scherenbühne // 12m Arbeitshöhe  - дигачка платформа
 10
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018

Онлајн: 1год 9мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација s3246e

JCB S2632E Scherenbühne // 10,1m Arbeitshöhe  - дигачка платформа
 8
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018

Онлајн: 1год 9мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација s2632e

JCB S2646E Scherenbühne // 10,1m Arbeitshöhe  - дигачка платформа
 9
Прашајте за цена

Дигачка платформа

Ново
2018

Онлајн: 1год 9мес

Stefan Ebert GmbH

M

Германија, 36151 Burghaun/Gruben

Идентификација s2646e

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.