Дигачки платформи GROVE


15
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
 Grove Toucan 860 - вертикален јарболски подигнувач
 1
Аукција

Вертикален јарболски подигнувач

Онлајн: 5ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Grove Toucan 860 - вертикален јарболски подигнувач
 1
Аукција

Вертикален јарболски подигнувач

Онлајн: 5ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

Grove T 86 J (12000840) - дигачка зглобна платформа
 18
Прашајте за цена

Дигачка зглобна платформа

2001
5 874 ч
Нето тежина: 17 800 kg

Онлајн: 11ден

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

13

Германија, Grossenaspe

Идентификација 12000840

 Grove AMZ 50XT - дигачка платформа
 16
Аукција

Дигачка платформа

Онлајн: 19ден

Euro Auctions GmbH

Германија, Germany | Dormagen

Grove MZ82C - телескопска платформа
 13
12 750 EUR
Нето цена

Телескопска платформа

1998
7 498 ч

Онлајн: 21ден

MTC Forklifts b.v.

Холандија, Moerdijk

Идентификација 6732

Grove MZ66B Diesel, 4x4 Drive, 20.1m Working Height, Rou  - телескопска платформа
 14
8 900 EUR

Телескопска платформа

1997
9 666 ч

Онлајн: 30ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Niederlande, Groenlo

Идентификација PHM-Id 10874

GROVE AMZ106XT 4x2x4 - дигачка зглобна платформа
 17
Аукција

Дигачка зглобна платформа

1994
9 152 ч

Онлајн: 1мес 6ден

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

 Grove TOUCAN 1010 - вертикален јарболски подигнувач
 14
Аукција

Вертикален јарболски подигнувач

Онлајн: 1мес 23ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Grove TOUCAN 1010 - вертикален јарболски подигнувач
 13
Аукција

Вертикален јарболски подигнувач

2000

Онлајн: 1мес 23ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

GROVE TOUCAN 1310 - вертикален јарболски подигнувач
 10
10 000 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2003
975 ч

Онлајн: 4мес 30ден

MANAIN ELEVACIO, S.L.

Шпанија, Amposta

Идентификација MA 2238

Grove Toucan Junior 6 Manlift / 6m / UVV - дигачка платформа
 9
1 950 EUR

Дигачка платформа

1999
1 km
1 ч

Онлајн: 5мес 26ден

JAWEED GmbH

Германија, D-61239 Ober-Mörlen

Идентификација 000749

Grove TOUCAN 1010  - вертикален јарболски подигнувач
 13
5 900 EUR

Вертикален јарболски подигнувач

2004
1 522 ч

Онлајн: 7мес 23ден

Pfeifer Heavy Machinery BV

9

Холандија, Groenlo

Идентификација PHM-Id 09587

GROVE AMZ 66 XT - дигачка зглобна платформа
 7
12 000 EUR

Дигачка зглобна платформа

1999
3 200 ч
Нето тежина: 9 500 kg
Корисна носивост: 250 kg

Онлајн: 1год 1мес

JUBEN MAQUINARIA S.L.

Шпанија, Madridejos

Идентификација AMZ 66 XT

Grove SM 2633 BE - кревач ножица
 9
1 884 EUR
Аукција

Кревач ножица

1993

Онлајн: 1год 4мес

Fymas Auctions ApS

Данска, Ballerup

Grove Grove SM 2633 BE - 8,1 m workingheight - кревач ножица
 7
3 100 EUR

Кревач ножица

1993

Онлајн: 1год 8мес

Fymas ApS

10

Данска, Ballerup

Идентификација 4970

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.