Булдожер Komatsu D65PX-18

picture_as_pdf

Тип

Булдожер

Година

2018

Земја

Обединето Кралство

Телефон

+44 176 95......

Објавено: 28ден
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендKOMATSU
Број на оглас70694
Година на производство2018
Машински часови2254 ч
Опис

Rippers available at an additional cost.

Побарајте подетални информации
Продавач

Red Bull Equipment Ltd

Red Bull Equipment Ltd

location_on

United Kingdom, Grossbritannien, Southampton

phone_iphone
language

www.redbullequipment.com

access_time

Локално време на дилерот — 16:04

Лица за контакт
Louis Gibbings

Louis Gibbings

+44 0 1769...

Adam Gibbings

Adam Gibbings

English

+44 0 1769...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit Red Bull Equipment Ltd

t1 test unit Градежна машина

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.