Хм, се чини ставка продадена

Булдожер CATERPILLAR D6H

булдожер CATERPILLAR D6H

Контактирајте го продавачот

Политика за приватност
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендCATERPILLAR
МоделD6H
Број на огласWT-20220126-4
Година на производство2017
Дата на прва регистрација01.02.2017
Технички прегледValid till 2027-02-01
Машински часови2300 ч
Нето тежина17761 kg
Бојажолта
Мотор/погонска група
Гориводизел
МоторCaterpillar D6H
Опис

Contact: show contacts (whats app/We chat/ Imo)

1) Original parts and good working condition;

2) Low working hours and high working efficiency;

3) Strong working power and stability;

4) Complete accessory and no oil leaking;

5) Competitive price and good skills;

6) Good After-sales Service

--About Company

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED is a professional export of second-hand

construction machinery company and professional supplier of used heavy equip-

ment & machinery in China which has been more than 10 years, our used construction

machines has won a high admiration for its perfect working functions

and excellent quality through out of the world.And Our machines is

also widely trusted by the consuming Public at home and abroad.We

are specialize in selling used construction machinery, including Loaders,

used Cranes,wheel loaders, Bulldozers, Road Rollers, Graders, Excavators,

Forklifts, Dump trucks, Truck and so on....

The price on the website is not so accurate, accurate price and more product details still need to contact the following:

Contact Person:Zack

Imo/ Whats App: show contacts

Mobile:show contacts (Wechat/ Viber/ whats app)

Email:show contacts

Контактирајте го продавачот
Политика за приватност

t1 test archive WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

t1 test archive Градежна машина

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.