Булдожер Caterpillar D 6 T LGP

picture_as_pdf

picture_as_pdf

Тип

Булдожер

Година

2015

Земја

Обединето Кралство

Телефон

+44 176 95......

Онлајн: 2мес 26ден
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
БрендCATERPILLAR
Идентификација70569
Година на производство2015
Машински часови5204 ч
Опис
Побарајте подетални информации
Продавач

Red Bull Equipment Ltd

Red Bull Equipment Ltd

location_on

United Kingdom, Grossbritannien, Southampton

phone_iphone
language

www.redbullequipment.com

access_time

Локално време на дилерот — 01:56

Лица за контакт
Louis Gibbings

Louis Gibbings

+44 0 1769...

Adam Gibbings

Adam Gibbings

English

+44 0 1769...


Контактирајте го продавачот

Политика за приватност

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.