Булдожер за поставување цевки Vermeer Renegade P185

Онлајн: 3мес 24ден

Бренд VERMEER
Година на производство 1999
Состојба добра
Машински часови 2 300 ч
Локација Естонија, Tuha 3 11415 Tallinn, Estonia
Телефон +372 526...
88000 EUR
88 000
EUR
  • 5 424 848 MKD
  • 104 759 USD

Нето цена

Продавач
Vermeer Baltic OÜ
Vermeer Baltic OÜ Естонија
Повеќе од 5 години со Truck1
Локално време на дилерот
02:20
88 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.