Булдожери за поставување цевки од Германија


5
Резултати пронајдени
Сортирај според:
Резултати по страница:
Liebherr RL 52 HD 90 t lifting capacity MIETE RENTAL - булдожер за поставување цевки
 9
Прашајте за цена
2007
2 388 ч
Нето тежина: 52 000 kg
330 hp

Онлајн: 7мес 12ден

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

13

Германија, Grossenaspe

Liebherr RL 64 14x MIETE RENTAL - булдожер за поставување цевки
 1
Прашајте за цена
2014
Нето тежина: 58 000 kg
374 hp

Онлајн: 8мес 19ден

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

13

Германија, Grossenaspe

Komatsu D 355 C-3 CONVEYOR SHIFTER - булдожер за поставување цевки
 1
Прашајте за цена
1980
Нето тежина: 60 000 kg
360 hp

Онлајн: 2год 7мес

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

13

Германија, Grossenaspe

Komatsu D 155 C CONVEYOR SHIFTER - булдожер за поставување цевки
 1
Прашајте за цена
1980
Нето тежина: 44 500 kg
320 hp

Онлајн: 2год 7мес

BAUMA Vermiet- und Handels GmbH

13

Германија, Grossenaspe

KOMATSU D355 C3 pipelayer - булдожер за поставување цевки
 16
99 000 EUR
Нето цена
1979
3 640 ч
400 hp

Онлајн: 8год 7мес

AST BAUMASCHINEN

10

Германија, Spreewald

Идентификација 1050

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.