Булдожер за поставување цевки - изнајмување Liebherr RL 64 14x MIETE RENTAL

Онлајн: 8мес 19ден

Бренд LIEBHERR
Година на производство 2014
Состојба одлична
Нето тежина 58 000 kg
Локација Германија, Grossenaspe
Телефон +49-4327...
Мотор/погонска група
  • излезна моќност: 374 hp (278 KW)
Доплнително
  • изнајмување
  • број на претходни сопственици: 1

Продавач
BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
BAUMA Vermiet- und Handels GmbH Германија
Доверлив
13 Повеќе од 13 години со Truck1
Локално време на дилерот
00:20
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Булдожер за поставување цевки Liebherr RL 52 HD 90 t lifting capacity MIETE RENTAL
Liebherr RL 52 HD 90 t lifting capacity MIETE RENTAL
2007, 2 388 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Liebherr RL 52 HD 90 t lifting capacity MIETE RENTAL, 2007
Булдожер за поставување цевки Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL
Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL
1987, 7 579 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL, 1987
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
1985, 2 052 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1985, 4 590 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1986
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1986
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 617 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 461 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Опрема за заварување Liebherr SR 714 LGP 6x MIETE RENTAL
Liebherr SR 714 LGP 6x MIETE RENTAL
2012
Германија, Grossenaspe
Опрема за заварување Liebherr SR 714 LGP 6x MIETE RENTAL, 2012
Ваљак Hamm HD 14 VT (12000976) MIETE RENTAL
Hamm HD 14 VT (12000976) MIETE RENTAL
2018, 159 ч
Германија, Grossenaspe
Ваљак Hamm HD 14 VT (12000976) MIETE RENTAL, 2018
Зглобен истоварувач Volvo A 30 G (12001168) MIETE RENTAL
Volvo A 30 G (12001168) MIETE RENTAL
2014, 9 320 ч
Германија, Grossenaspe
Зглобен истоварувач Volvo A 30 G (12001168) MIETE RENTAL, 2014
Зглобен истоварувач Volvo A 25 G (12001078) MIETE RENTAL
Volvo A 25 G (12001078) MIETE RENTAL
2014, 6 168 ч
Германија, Grossenaspe
Зглобен истоварувач Volvo A 25 G (12001078) MIETE RENTAL, 2014
Утоварувач со тркала Volvo L 150 H (12000231) MIETE RENTAL
Volvo L 150 H (12000231) MIETE RENTAL
2014, 7 984 ч
Германија, Grossenaspe
Утоварувач со тркала Volvo L 150 H (12000231) MIETE RENTAL, 2014

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.