Булдожер за поставување цевки - изнајмување Liebherr RL 52 HD 90 t lifting capacity MIETE RENTAL

Онлајн: 7мес 12ден

Бренд LIEBHERR
Година на производство 2007
Состојба одлична
Машински часови 2 388 ч
Нето тежина 52 000 kg
Локација Германија, Grossenaspe
Телефон +49-4327...
Мотор/погонска група
  • излезна моќност: 330 hp (246 KW)
Кабина/внатрешност
  • клима уред
Доплнително
  • изнајмување
  • број на претходни сопственици: 1

Продавач
BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
BAUMA Vermiet- und Handels GmbH Германија
Доверлив
13 Повеќе од 13 години со Truck1
Локално време на дилерот
01:12
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Булдожер за поставување цевки Liebherr RL 64 14x MIETE RENTAL
Liebherr RL 64 14x MIETE RENTAL
2014
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Liebherr RL 64 14x MIETE RENTAL, 2014
Булдожер за поставување цевки Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL
Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL
1987, 7 579 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL, 1987
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
1985, 2 052 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1985, 4 590 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1986
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1986
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 617 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 461 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Ваљак Hamm HD 10 VV (12001071) MIETE RENTAL
Hamm HD 10 VV (12001071) MIETE RENTAL
2018, 14 ч
Германија, Grossenaspe
Ваљак Hamm HD 10 VV (12001071) MIETE RENTAL, 2018
Ваљак Hamm HD 14 VT (12000976) MIETE RENTAL
Hamm HD 14 VT (12000976) MIETE RENTAL
2018, 159 ч
Германија, Grossenaspe
Ваљак Hamm HD 14 VT (12000976) MIETE RENTAL, 2018
Ваљак Hamm HD+ 120 V/O (12000127) MIETE RENTAL
Hamm HD+ 120 V/O (12000127) MIETE RENTAL
2011, 2 472 ч
Германија, Grossenaspe
Ваљак Hamm HD+ 120 V/O (12000127) MIETE RENTAL, 2011
Ваљак Hamm HD 10 C VV (12001070) MIETE RENTAL
Hamm HD 10 C VV (12001070) MIETE RENTAL
2018, 56 ч
Германија, Grossenaspe
Ваљак Hamm HD 10 C VV (12001070) MIETE RENTAL, 2018
Ваљак Hamm DV+ 90i V/V (12000777) MIETE RENTAL
Hamm DV+ 90i V/V (12000777) MIETE RENTAL
2015, 1 433 ч
Германија, Grossenaspe
Ваљак Hamm DV+ 90i V/V (12000777) MIETE RENTAL, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.