Булдожер за поставување цевки KOMATSU D355 C3 pipelayer

Онлајн: 8год 7мес

Бренд KOMATSU
Идентификација 1050
Година на производство 1979
Машински часови 3 640 ч
Бруто тежина 58 000 kg
Локација Германија, Spreewald
Телефон +49 3560...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
  • излезна моќност: 400 hp (298 KW)
Доплнително
  • достапни единици: 1
99000 EUR
99 000
EUR
  • 6 102 954 MKD
  • 117 854 USD

Нето цена

Продавач
AST BAUMASCHINEN
AST BAUMASCHINEN Германија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
01:04
Лица за контакт
Ast Matthias
English
99 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1985, 4 590 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1986
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1986
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 617 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 461 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C-3 CONVEYOR SHIFTER
Komatsu D 355 C-3 CONVEYOR SHIFTER
1980
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C-3 CONVEYOR SHIFTER, 1980
Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4D Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos
Caterpillar D4D Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos
1975, Дизел, 762 ч
Холандија, Ede
9 900 EUR
Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4D Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos, 1975
Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4 Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos
Caterpillar D4 Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos
1972, Дизел, 468 ч
Холандија, Ede
9 900 EUR
Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4 Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos, 1972
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C CONVEYOR SHIFTER
Komatsu D 155 C CONVEYOR SHIFTER
1980
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C CONVEYOR SHIFTER, 1980
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
1985, 2 052 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL
Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL
1987, 7 579 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL, 1987
Булдожер за поставување цевки CATERPILLAR 561C
CATERPILLAR 561C
1976
Холандија, Havelte
37 500 EUR
Булдожер за поставување цевки CATERPILLAR 561C, 1976
Булдожер за поставување цевки Volvo PL3005D
Volvo PL3005D
2015
Холандија
Булдожер за поставување цевки Volvo PL3005D, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.