Булдожер за поставување цевки - изнајмување Komatsu D 355 C-3 CONVEYOR SHIFTER

Онлајн: 2год 7мес

Бренд KOMATSU
Година на производство 1980
Состојба добра
Нето тежина 60 000 kg
Локација Германија, Grossenaspe
Телефон +49-4327...
Мотор/погонска група
  • излезна моќност: 360 hp (268 KW)
Доплнително
  • изнајмување

Продавач
BAUMA Vermiet- und Handels GmbH
BAUMA Vermiet- und Handels GmbH Германија
Доверлив
13 Повеќе од 13 години со Truck1
Локално време на дилерот
00:32
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C CONVEYOR SHIFTER
Komatsu D 155 C CONVEYOR SHIFTER
1980
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C CONVEYOR SHIFTER, 1980
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1985, 4 590 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1986
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1986
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 617 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 461 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
1985, 2 052 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки KOMATSU D355 C3 pipelayer
KOMATSU D355 C3 pipelayer
1979, Дизел, 3 640 ч
Германија, Spreewald
99 000 EUR
Булдожер за поставување цевки KOMATSU D355 C3 pipelayer, 1979
Булдожер за поставување цевки CATERPILLAR 561C
CATERPILLAR 561C
1976
Холандија, Havelte
37 500 EUR
Булдожер за поставување цевки CATERPILLAR 561C, 1976
Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4D Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos
Caterpillar D4D Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos
1975, Дизел, 762 ч
Холандија, Ede
9 900 EUR
Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4D Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos, 1975
Булдожер за поставување цевки Volvo PL3005D
Volvo PL3005D
2015
Холандија
Булдожер за поставување цевки Volvo PL3005D, 2015
Булдожер за поставување цевки Cat D9H
Cat D9H
1977
Обединети Арапски Емирати
Булдожер за поставување цевки Cat D9H, 1977
Булдожер за поставување цевки Volvo PL3005D
Volvo PL3005D
2015
Холандија
Булдожер за поставување цевки Volvo PL3005D, 2015

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.