Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4D Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos

Онлајн: 1мес 7ден

Бренд CATERPILLAR
Идентификација J04214
Година на производство 1975
Машински часови 762 ч
Нето тежина 11 000 kg
Локација Холандија, Ede
Телефон +31 (0) 318...
Мотор/погонска група
  • гориво: дизел
9900 EUR
9 900
EUR
  • 610 295 MKD
  • 11 785 USD

Нето цена

Продавач
JB Trading bv
JB Trading bv Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
00:28
9 900
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4 Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos
Caterpillar D4 Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos
1972, Дизел, 468 ч
Холандија, Ede
9 900 EUR
Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4 Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos, 1972
Булдожер за поставување цевки KOMATSU D355 C3 pipelayer
KOMATSU D355 C3 pipelayer
1979, Дизел, 3 640 ч
Германија, Spreewald
99 000 EUR
Булдожер за поставување цевки KOMATSU D355 C3 pipelayer, 1979
Булдожер за поставување цевки Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL
Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL
1987, 7 579 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL, 1987
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1985, 4 590 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1986
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1986
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 617 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 461 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Булдожер за поставување цевки Cat 583K
Cat 583K
1975
Уругвај
Булдожер за поставување цевки Cat 583K, 1975
Булдожер за поставување цевки Cat 583K
Cat 583K
1975
Холандија
Булдожер за поставување цевки Cat 583K, 1975
Булдожер за поставување цевки Cat 583K
Cat 583K
1975
Холандија
Булдожер за поставување цевки Cat 583K, 1975
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
1985, 2 052 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки CATERPILLAR 561C
CATERPILLAR 561C
1976
Холандија, Havelte
37 500 EUR
Булдожер за поставување цевки CATERPILLAR 561C, 1976

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.