Булдожер за поставување цевки CATERPILLAR 561C

Онлајн: 6мес 4ден

Бренд CATERPILLAR
Година на производство 1976
Состојба добра
Тежина 15 650 kg
Локација Холандија, Dolderweg 448331 LL SteenwijkThe Netherlands
Телефон 0031(0) 5...
Доплнително
  • достапни единици: 4
37500 EUR
37 500
EUR
  • 2 311 725 MKD
  • 44 642 USD

Нето цена

Продавач
MAX MACHINERY EQUIPMENT
MAX MACHINERY EQUIPMENT Холандија
Доверлив
14 Повеќе од 14 години со Truck1
Локално време на дилерот
00:25
37 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Булдожер за поставување цевки Cat 583K
Cat 583K
1976
Холандија
Булдожер за поставување цевки Cat 583K, 1976
Булдожер за поставување цевки Cat 572G
Cat 572G
1976
Холандија
Булдожер за поставување цевки Cat 572G, 1976
Булдожер за поставување цевки KOMATSU D355 C3 pipelayer
KOMATSU D355 C3 pipelayer
1979, Дизел, 3 640 ч
Германија, Spreewald
99 000 EUR
Булдожер за поставување цевки KOMATSU D355 C3 pipelayer, 1979
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C CONVEYOR SHIFTER
Komatsu D 155 C CONVEYOR SHIFTER
1980
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C CONVEYOR SHIFTER, 1980
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C-3 CONVEYOR SHIFTER
Komatsu D 355 C-3 CONVEYOR SHIFTER
1980
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C-3 CONVEYOR SHIFTER, 1980
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL
1985, 2 052 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 155 C (12000335) 4x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL
Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL
1987, 7 579 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Caterpillar 589 pipelayer 8x MIETE RENTAL, 1987
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1985, 4 590 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (34) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1985
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1986
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (09) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1986
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 617 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (27) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL
1988, 461 ч
Германија, Grossenaspe
Булдожер за поставување цевки Komatsu D 355 C (28) pipelayer 22x MIETE RENTAL, 1988
Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4 Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos
Caterpillar D4 Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos
1972, Дизел, 468 ч
Холандија, Ede
9 900 EUR
Булдожер за поставување цевки Caterpillar D4 Excavator , Pipelayer, Pijpenlegger, Rohrleger, Tiendetubos, 1972

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.