Користени и нови булдожери за продажба - Truck1 Македонија
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Каталог
Продава
Поставете оглас

Булдожери


3 013
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 151 1/151   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Liebherr PR751, LW 70%, mit Ripper  - булдожер
Прашајте за цена
Caterpillar D6R LGP series III  - булдожер
Прашајте за цена
CATERPILLAR Original Paint D7R 7U With CE Marks - булдожер
 5
66 627 EUR
2008
Нето тежина: 24 584 kg

Toaks International Trading Company

Кина, Minhang District, Shanghai

Број на оглас D7R

Liebherr PR752 RIPPER EPA NICE MACHINE ! - булдожер
 20
Прашајте за цена
2003
12 000 ч
Нето тежина: 40 000 kg

VD MACHINERY B.V.

6

Холандија, Hoogeloon

Caterpillar D6N LGP - булдожер
 20
57 800 EUR
Цена без ДДВ
2008
15 561 ч

Објавено: 2час 33мин

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70209628

Komatsu D65PX -16 D65 LOW HOURS - GERMAN MACHINE - булдожер
 20
84 800 EUR
Цена без ДДВ
2012
4 451 ч
164 hp

Објавено: 2час 51мин

BAS World Partner

Холандија, Veghel

Број на оглас 70210984

Komatsu D61PX D61PX NEW UNUSED - булдожер
 20
272 800 EUR
Цена без ДДВ
2021
11 ч
171 hp

Објавено: 2час 51мин

BAS World Partner

Холандија, Veghel

Број на оглас 70210980

KOMATSU D135 A -2 - булдожер
 11
Прашајте за цена
1990
27 000 ч

Објавено: 4час 43мин

Compratumaquina SL

6

Шпанија, Granada

Liebherr PR 744 LGP - булдожер
 17
12 500 EUR
Цена без ДДВ
Аукција
2007
8 871 ч

Објавено: 8час 27мин

AUCTELIA SA

6

Белгија, MONT-SAINT-GUIBERT

Број на оглас 5036-001

 CAT D5M - булдожер
 6
Прашајте за цена
196 hp

Објавено: 10час 11мин

Sunight Development Company Limited

Кина, Shanghai

Liebherr 724 LGP  - булдожер
 13
Прашајте за цена
2013
5 900 ч

Објавено: 11час 35мин

GT Trading Entreprenadmaskiner AB

7

Шведска, Schweden, Bro, Stockholms län

Caterpillar D4H - булдожер
 20
29 900 EUR
1986
15 000 ч
Нето тежина: 12 000 kg

Објавено: 1ден

Sodineg France

15

Франција, Neuville-Saint-Amand

Број на оглас 1057625

 Caterpillar D7E - булдожер
 1
115 000 EUR
Аукција
2014
11 765 ч

Објавено: 1ден

MPE Benelux

Холандија, Zevenbergen

Број на оглас CAT00D7EPTJA01190

Hanomag D 500 E, Bj 89, 6950 BH, PAT-Schild, Ripper  - булдожер
 1
13 400 EUR
Цена без ДДВ
1989
6 950 ч

Објавено: 1ден

Baumanu GmbH & Co. KG

Германија, Höxter-Fürstenau

Број на оглас 2505202301

Komatsu D65EX-15 - булдожер
 10
40 900 EUR
Аукција
2008
16 000 ч

Објавено: 1ден

MCOMM 24 s.r.o.

Чешка република, Praha

Број на оглас 27G0423

Caterpillar D 5 H II LGP  - булдожер
29 900 EUR
Цена без ДДВ
1995
9 985 ч
132 hp

Објавено: 3ден

Issleib-Nutzfahrzeuge

Германија, Deutschland, Allensbach, Baden-Württemberg

Komatsu D275AX-5 *Bj2013/3200h/Klima/Ripper/U/C90%*  - булдожер
 3
Прашајте за цена
2013
3 200 ч

Објавено: 3ден

BNS Intercon GmbH

Германија, Dillingen/Saar

Komatsu Wynajem Maszyn Budowlanych ! Spycharki Koparki SYSTEM GPS 3D PATANA - булдожер
 10
6 796.48 EUR
2011
200 ч

Објавено: 3ден

PATANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Полска, 34-700 RABKA-ZDRÓJ

Komatsu D65EX-12  22Tony, 3.5m pług, Spycharka gąsienicowa, Buldożer d61px-15 - булдожер
 6
30 921.23 EUR
1997
11 900 ч

Објавено: 3ден

PATANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Полска, 34-700 RABKA-ZDRÓJ

Caterpillar D6TM  - булдожер
 20
149 000 EUR
2015
9 338 ч

Објавено: 3ден

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Gebrauchtmaschinenzentrum Alsfeld

Германија, Zeppelinstraße, Zugang Karl-Bröger-Straße 8, Alsfeld, DE-36304

Caterpillar D8N - булдожер
 20
Прашајте за цена
1989
9 952 ч
Нето тежина: 33 500 kg

Објавено: 4ден

Delta Machinery

12

Холандија, DEURNE

Број на оглас E05742

Caterpillar D7E - булдожер
 20
Прашајте за цена
2014
6 374 ч
Нето тежина: 28 000 kg

Објавено: 4ден

Delta Machinery

12

Холандија, DEURNE

Број на оглас E05691

Caterpillar D8T - булдожер
 20
Прашајте за цена
2015
6 585 ч
Нето тежина: 38 660 kg

Објавено: 4ден

Delta Machinery

12

Холандија, DEURNE

Број на оглас E05838

Caterpillar D6T LGP - булдожер
 20
Прашајте за цена
2011
14 174 ч
Нето тежина: 22 275 kg

Објавено: 4ден

Delta Machinery

12

Холандија, DEURNE

Број на оглас E05640

1 2 3 151   
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 test Construction machinery - Bulldozers
t1 old