Бетонски опреми


   Страница 1 од 49 1/49   
Сортирај според:
Резултати по страница:
AUSA X1100 - бетонска мешалка
28 000 EUR
Нето цена
AC 6 m3 CONCRETE DUMPER - бетонска мешалка
 0
12 500 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

1989

Онлајн: 8мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Идентификација 001333

AC 6 m3 CONCRETE DUMPER - бетонска мешалка
12 500 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

1989

Онлајн: 8мин

P. Mostert Import-Export B.V.

Холандија, Lamswaarde - The Netherlands

Идентификација 001334

FABO STATIONARY TYPE 150-250 T/H CRUSHING & SCREENING PLANT - дробилка
 10
Прашајте за цена

Дробилка

Ново
2020

Онлајн: 21мин

Fabo Company

Турција, Izmir

FABO STATIONARY TYPE 100-180 T/H CRUSHING & SCREENING PLANT - бетонски објект
 3
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2020

Онлајн: 27мин

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMIX-120 HIGH CAPACITY CONCRETE PLANT - бетонски објект
 12
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2020

Онлајн: 33мин

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMİX 110 CE QUALITY NEW GENERATION MOBILE CONCRETE MIXING PLANT - бетонски објект
 7
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2020

Онлајн: 48мин

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMIX-100 MOBILE CONCRETE PLANT READY ON STOCK - бетонски објект
 17
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2020

Онлајн: 49мин

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMIX-90 MOBILE CONCRETE PLANT HIGH QUALITY 90 M3/H - бетонски објект
 7
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2020

Онлајн: 50мин

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO BEST CONCRETE PLANT EVER MADE TURBOMIX-60 READY ON STOCK NOW - бетонски објект
 4
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2020

Онлајн: 52мин

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMIX-60 MOBILE CONCRETE PLANT HIGH QUALITY - бетонски објект
 5
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2020

Онлајн: 53мин

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO 60m3/h NEW GENERATION MOBILE CONCRETE PLANT - бетонски објект
 5
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2020

Онлајн: 55мин

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO MINIMIX 30 M3/H MOBILE CONCRETE PLANT EASY TRANSPORT - бетонски објект
 19
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2020

Онлајн: 56мин

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

Wirtgen SP25i - бетонска опрема
 3
Аукција

Бетонска опрема

2018

Онлајн: 2час 49мин

IronPlanet Europe

Франција, St Aubin Sur Gaillon

Wirtgen SP25i - бетонска опрема
 3
Аукција

Бетонска опрема

2016

Онлајн: 2час 49мин

IronPlanet Europe

Франција, St Aubin Sur Gaillon

ISUZU 360 - бетонска мешалка
 4
18 779 EUR

Бетонска мешалка

2017
8 851 km
2 600 ч
Нето тежина: 5 822 kg

Онлајн: 3час 25мин

W&Z MACHINERY CO.,LTD.

Кина, NO.98 Hongmei South Rd Minhang district Shanghai China

Идентификација WZ-2020102106

Renault Renault Premium 380 DXI - бетонска мешалка
 11
58 000 EUR

Бетонска мешалка

2013
46 085 km
380 hp

Онлајн: 3час 57мин

IMPORT EXPORT DHIMITRI

Франција, Villeneuve-le-Roi

SCANIA 2011 P 380 8X4 E4 CONCRETE MIXER - бетонска мешалка
 20
38 950 EUR

Бетонска мешалка

2011
251 000 km
14 790 ч
Нето тежина: 15 045 kg
Корисна носивост: 32 000 kg
373 hp

Онлајн: 3час 58мин

ERCAL TRUCKS

Турција, ISTANBUL

MERCEDES-BENZ 2011 AXOR 3236 8X4 EURO 4 CONCRETE MIXER - бетонска мешалка
 20
34 950 EUR

Бетонска мешалка

2011
260 288 km
355 hp

Онлајн: 3час 58мин

ERCAL TRUCKS

Турција, ISTANBUL

FLIEGL  - бетонска мешалка
 2
Прашајте за цена

Бетонска мешалка

Ново

Онлајн: 4час 5мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 0000

FLIEGL  - бетонска мешалка
 4
Прашајте за цена

Бетонска мешалка

Ново

Онлајн: 4час 6мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 0000

1 2 3 49   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.