Бетонски опреми


1 048
Резултати пронајдени
   Страница 1 од 53 1/53   
Сортирај според:
Резултати по страница:
Putzmeister P9G, Mercedes Benz Arocs 3540 8x4  - бетонска мешалка
77 000 EUR
Нето цена
Mercedes-Benz 2640 6x4 PUMI Putzmeister 21 M  - бетонска пумпа
29 500 EUR
Нето цена
MAN 32360 - бетонска мешалка
 13
25 330 EUR

Бетонска мешалка

2007

Онлајн: 23час 47мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Warszawa

SOMERO SXP - бетонска опрема
 10
68 280 EUR

Бетонска опрема

2007
5 689 ч

Онлајн: 23час 47мин

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Pyskowice

MERCEDES-BENZ AXOR 3340, 38 MT PUTZMEISTER - бетонска пумпа
 17
210 000 EUR

Бетонска пумпа

2017
700 ч

Онлајн: 1ден

MUSFAR MAN AUTOMOTIVE

Турција, Afyonkarahisar/Merkez

MERCEDES-BENZ 2016 AXOR 4142 - бетонска мешалка
 18
82 000 EUR

Бетонска мешалка

179 845 km

Онлајн: 1ден

MUSFAR MAN AUTOMOTIVE

Турција, Afyonkarahisar/Merkez

MERCEDES-BENZ AXOR 4140 - бетонска мешалка
 15
46 500 EUR

Бетонска мешалка

2010
357 921 km

Онлајн: 1ден

MUSFAR MAN AUTOMOTIVE

Турција, Afyonkarahisar/Merkez

MAN TGS 32.360 BB + MIXER 9M³+ EURO 6 - бетонска мешалка
 9
59 900 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2015
152 935 km
Нето тежина: 13 395 kg
Корисна носивост: 18 605 kg
360 hp

Онлајн: 1ден

Braem

10

Белгија, Handzame

Идентификација E54900

DAF CF85/410 10x4 EURO5!!LIEBHERR 15m3 MIXER!! - бетонска мешалка
 11
34 750 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2010
289 305 km
Нето тежина: 18 780 kg
Корисна носивост: 30 220 kg
410 hp

Онлајн: 1ден

Handelshuis Deko BV

Холандија, JH Hedel

Идентификација BXNG63

FABO MINIMIX 30 M3/H MOBILE CONCRETE PLANT EASY TRANSPORT - бетонски објект
 14
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2021

Онлајн: 1ден

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMIX-60 MOBILE CONCRETE MIXING PLANT - бетонски објект
 14
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2021

Онлајн: 1ден

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMIX-90 MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT - бетонски објект
 10
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2021

Онлајн: 1ден

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMIX-100 MOBILE CONCRETE PLANT - бетонски објект
 13
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2021

Онлајн: 1ден

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

FABO TURBOMİX 120 NEW DESIGN MOBILE CONCRETE BATCHING PLANT IN ALL CAPACITIES - бетонски објект
 11
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2021

Онлајн: 1ден

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

MAN 32.322 Day Cab, Euro 1, Putzmeister21 m - 6 cyl. engine - full steel - бетонска мешалка
 12
18 600 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

1992
330 179 km
Нето тежина: 18 250 kg
Корисна носивост: 13 750 kg
322 hp

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

8

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2904

FABO 60m3/h NEW GENERATION MOBILE CONCRETE PLANT - бетонски објект
 7
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2021

Онлајн: 1ден

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

MAN TGA 32.363 Day Cab, Euro 3, Full steel, 9m³, Manual Gearbox - бетонска мешалка
 11
18 850 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2003
427 229 km
Нето тежина: 32 000 kg
Корисна носивост: 8 000 kg
363 hp

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

8

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2847

FABO TURBOMIX-60 MOBILE CONCRETE PLANT WITH PRE-FEEDING SYSTEM - бетонски објект
 14
Прашајте за цена

Бетонски објект

Ново
2021

Онлајн: 1ден

Fabo Company

Турција, YAZIBASI MAH. 231/1 SOK. NR: 1 TORBALI IZMIR/TURKEY 35875, Turkey

Stetter Mixer 9m³ - бетонска мешалка
 11
4 250 EUR
Нето цена

Бетонска мешалка

2005
Нето тежина: 7 980 kg
Корисна носивост: 29 020 kg

Онлајн: 1ден

Heisterkamp Used Trucks B.V.

8

Холандија, Oldenzaal

Идентификација 2889

PROMAX COMPACT CONCRETE BATCHING PLANT C60-SNG PLUS(60m3/h)  - бетонски објект
 4
Прашајте за цена

Бетонски објект

2021

Онлајн: 1ден

PROMAX Concrete Batching Plants

Турција, ANKARA

PROMAX STATIONARY CONCRETE PLANT S130-TWN(130M3/H)  - бетонски објект
 14
Прашајте за цена

Бетонски објект

2021
24 ч

Онлајн: 1ден

PROMAX Concrete Batching Plants

Турција, Türkei, Ankara

SAT Profi-Betonmischschaufel-NEU im Sortiment  - бетонска мешалка
 20
4 150 EUR

Бетонска мешалка

Ново

Онлајн: 1ден

Sensenberger Agrar-Technik

Австрија, Eberschwang

1 2 3 53   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.