Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3

Онлајн: 1мес 1ден

Бренд RENAULT
Идентификација C430MIXER
Година на производство 2017
Километража 55 000 km
VIN VF630S160JD002443
Дата на прва регистрација 01.11.2017
Нето тежина 14 749 kg
Бруто тежина 31 350 kg
Должина 9 900 mm
Ширина 2 500 mm
Висина 4 000 mm
Локација Холандија, Hoogerheide
Телефон +31(0)1... Погледни го телефонскиот број
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 6
 • излезна моќност: 430 hp (320 KW)
 • мотор: DXI
 • диференцијална брава
 • менувач: автоматски
 • пренос: 12 gears
Шасија/суспензија
 • конфигурација на оска: 8x4
 • број на оски: 4-оски
 • управувачки оски
 • висина на шасија: 1 100 mm
 • основа на тркалото: 2 000 mm
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • гуми: Axle 1: 315/80R22.5, Axle 2: 315/80R22.5, Axle 3: 315/80R22.5, Axle 4: 315/80R22.5
 • резервоар за гориво: 330 l
Кабина/внатрешност
 • тип на кабина: дневна кабина
 • клима уред
Опрема
 • миксер: NT, 2017
Доплнително
 • достапни единици: 9

Dingemanse B.V.
Продавач
Dingemanse B.V.
Холандија
Доверлив
12 Повеќе од 12 години со Truck1
Локално време на дилерот
22:05
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Оваа информација е собрана од страна на Truck1.eu, SIA за да им ги обезбеди своите онлајн услуги на корисниците. Нема да ги собираме и складираме вашите чувствителни информации. Овие информации се складирааат во согласност со Член 6(1) (б) од Општата уредба за заштита на податоците. Овие податоци ќе се чуваат онолку колку што е потребно за да ви обезбедиме услуги. Овие информации можеби ќе ги прими и нашиот регионален претставник, кој што е одговорен за вашата локација, можеби и надвор од ЕУ. Имате право да добиете копија од овие податоци, да ги смените или да ја повлечете вашата согласност за обработка на податоците, со тоа што ќе нė контактирате, јасно наведувајќи ги вашите детали и прашања. Имате право да поднесете жалба до вашиот локален орган за заштита на податоците.
  Понуда за испорака
Побарајте рачна пресметка на трошоците за превозот

Слични понуди

Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
2017, 59 550 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
68 000 EUR
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3, 2017
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
2017, 54 800 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
68 000 EUR
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3, 2017
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
2017, 40 450 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
69 000 EUR
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3, 2017
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
2017, 48 850 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
69 000 EUR
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3, 2017
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
2018, 24 800 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
72 000 EUR
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3, 2018
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
2018, 29 450 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
72 000 EUR
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3, 2018
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
2018, 32 950 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
70 000 EUR
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3, 2018
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3
2018, 31 400 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
71 000 EUR
Бетонска мешалка Renault C 430 8x4 Euro 6 NT concrete mixer 12 m3, 2018
Бетонска мешалка Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3
Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3
2018, 13 900 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
79 000 EUR
Бетонска мешалка Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3, 2018
Бетонска мешалка Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3
Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3
2018, 11 850 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
79 000 EUR
Бетонска мешалка Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3, 2018
Бетонска мешалка Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3
Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3
2018, 12 400 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
79 000 EUR
Бетонска мешалка Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3, 2018
Бетонска мешалка Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3
Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3
2018, 12 800 km, 8x4, 4-оски
Холандија, Hoogerheide
79 000 EUR
Бетонска мешалка Renault K 430 8x4 Euro 6 Imer concrete mixer 12 m3, 2018

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.