Бетонска мешалка Betonmischer Auflieger Schwing Stetter 10 m³

Онлајн: 7мес 11ден

Идентификација G140114
Година на производство 2012
Бруто тежина 33 000 kg
Корисна носивост 26 540 kg
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Шасија/суспензија
  • број на оски: 2-оски
Тело/надградба
  • волумен на утовар: 10 m³
24800 EUR
24 800
EUR
  • 1 541 615 MKD
  • 28 003 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Локално време на дилерот
22:51
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
24 800
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Бетонска мешалка Scania R440 4x2 SZM mit Betonmischer Schwing 10 m³
Scania R440 4x2 SZM mit Betonmischer Schwing 10 m³
2011, 165 016 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
55 900 EUR
Бетонска мешалка Scania R440 4x2 SZM mit Betonmischer Schwing 10 m³, 2011
Бетонска мешалка Mercedes-Benz Arocs 3240 8x4 EURO6 Betonmischer Liebherr 9m3
Mercedes-Benz Arocs 3240 8x4 EURO6 Betonmischer Liebherr 9m3
2017, 46 577 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
Бетонска мешалка Mercedes-Benz Arocs 3240 8x4 EURO6 Betonmischer Liebherr 9m3, 2017
Бетонска мешалка Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9m3
Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9m3
2015, 120 048 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Kaufungen
64 500 EUR
Бетонска мешалка Mercedes-Benz AROCS 3240 8x4 Euro 6 Betonmischer Liebherr 9m3, 2015
Бетонска мешалка Betonmischer, Stetter 9 m³,sep. Deutz Motor.
Betonmischer, Stetter 9 m³,sep. Deutz Motor.
1988, 2-оски
Германија, Sittensen
7 900 EUR
Бетонска мешалка Betonmischer, Stetter 9 m³,sep. Deutz Motor., 1988
Бетонска мешалка Stetter STETTER BETON MIXER - 10 M³
Stetter STETTER BETON MIXER - 10 M³
2006
Белгија, Handzame
4 900 EUR
Бетонска мешалка Stetter STETTER BETON MIXER - 10 M³, 2006
Бетонска мешалка Stetter STETTER BETON MIXER - 10M³
Stetter STETTER BETON MIXER - 10M³
2005
Белгија, Handzame
6 450 EUR
Бетонска мешалка Stetter STETTER BETON MIXER - 10M³, 2005
Бетонска мешалка MAN 33.292 Mischer Stetter 7m³ mit Pumpe Schwing
MAN 33.292 Mischer Stetter 7m³ mit Pumpe Schwing
1989, 123 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Göttingen
19 900 EUR
Бетонска мешалка MAN 33.292 Mischer Stetter 7m³ mit Pumpe Schwing, 1989
Бетонска мешалка MAN 33.292 Mischer Stetter 7m³ mit Pumpe Schwing
MAN 33.292 Mischer Stetter 7m³ mit Pumpe Schwing
1989, 1 km, 8x4, Дизел, 4-оски
Германија, Göttingen
19 900 EUR
Бетонска мешалка MAN 33.292 Mischer Stetter 7m³ mit Pumpe Schwing, 1989
Бетонска мешалка Volvo FMX 460 10X4 15m3 Schwing Stetter 10X4 VEB+ Euro 6
Volvo FMX 460 10X4 15m3 Schwing Stetter 10X4 VEB+ Euro 6
2020, 11 km, Дизел, 5-оски
Холандија, Veghel
165 400 EUR
Бетонска мешалка Volvo FMX 460 10X4 15m3 Schwing Stetter 10X4 VEB+ Euro 6, 2020
Бетонска мешалка EUROMIX MTP 10m³ Betonmsicher Auflieger
EUROMIX MTP 10m³ Betonmsicher Auflieger
2019, 100 km, 2-оски
Германија, Porta Westfalica
67 950 EUR
Бетонска мешалка EUROMIX MTP 10m³ Betonmsicher Auflieger, 2019
Бетонска мешалка EUROMIX MTP 10m³ Betonmsicher Auflieger
EUROMIX MTP 10m³ Betonmsicher Auflieger
2020, 100 km, 2-оски
Германија, Porta Westfalica
61 950 EUR
Бетонска мешалка EUROMIX MTP 10m³ Betonmsicher Auflieger, 2020
Бетонска мешалка EUROMIX MTP 10m³ Betonmsicher Auflieger
EUROMIX MTP 10m³ Betonmsicher Auflieger
2020, 100 km, 2-оски
Германија, Porta Westfalica
61 950 EUR
Бетонска мешалка EUROMIX MTP 10m³ Betonmsicher Auflieger, 2020

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.