Бетонски мешалки


   Страница 1 од 33 1/33   
Сортирај според:
Резултати по страница:
DEUTZ Bétonmixer CLC - бетонска мешалка
14 990 EUR
RENAULT Premium Lander 440dxi 10m3 - бетонска мешалка
Прашајте за цена
Volvo FMX 410 - STETTER 9m3 - бетонска мешалка
 13
51 000 EUR
Нето цена
2013
111 120 km
Нето тежина: 14 360 kg
Корисна носивост: 17 640 kg
410 hp

Онлајн: 14час 26мин

Braem NV

9

Белгија, Handzame

Идентификација E53236

Renault Kerax 420 DCI - бетонска мешалка
 3
Аукција
2005

Онлајн: 20час 35мин

IronPlanet Europe

Франција, Monbequi

BAVATEC  - бетонска мешалка
 4
2 150 EUR
Ново
2020

Онлајн: 20час 58мин

Jur Soetendaal

Холандија, LUNTEREN

Идентификација 8786

MERCEDES-BENZ ACTROS 2644K - бетонска мешалка
 7
Аукција
2005

Онлајн: 22час 15мин

Ritchie Bros. Auctioneers France

7

Франција, ST AUBIN SUR GAILLON, FRA

IVECO 2004 Eurotrakker 380 CONCRETE MIXER - бетонска мешалка
 19
14 750 EUR
2004
320 650 km
373 hp

Онлајн: 22час 51мин

ERCAL TRUCKS ISTANBUL

Турција, Ankara

Mercedes-Benz 3244 Liebherr  - бетонска мешалка
 15
48 500 EUR
Нето цена
2010
334 000 km
441 hp

Онлајн: 23час 43мин

VLACIC GmbH

Австрија, Selzthal -(Liezen)

MAN 35.410  - бетонска мешалка
 15
28 500 EUR
Нето цена
2004
449 000 km
411 hp

Онлајн: 23час 43мин

VLACIC GmbH

Австрија, Selzthal -(Liezen)

GUEGAN 12 GL 12000 Liter Beton / Concrete mixer, Steel suspension - бетонска мешалка
 7
3 750 EUR
Нето цена
1991
Нето тежина: 8 430 kg
Корисна носивост: 23 570 kg

Онлајн: 1ден

JB Trading bv

7

Холандија, Ede

Идентификација 591056

Renault KERAX 410 (EURO 5 - MANUAL GEARBOX - AIRCO - 9M3 IMER MIXER - 8X4) - бетонска мешалка
 7
23 900 EUR
Нето цена
2008
284 197 km
Нето тежина: 12 947 kg
410 hp

Онлајн: 1ден

DK Trucks

6

Холандија, Nijmegen

Идентификација 18

MAN 35.410  Stetter 9m3  - бетонска мешалка
 15
26 500 EUR
Нето цена
2004
439 000 km
411 hp

Онлајн: 1ден

VLACIC GmbH

Австрија, Selzthal -(Liezen)

MAN TGS 35.440 - mit Retarder  - бетонска мешалка
 15
36 500 EUR
Нето цена
2008
237 000 km
441 hp

Онлајн: 1ден

VLACIC GmbH

Австрија, Selzthal -(Liezen)

Mercedes-Benz 4142 Arocs 8x4, Betamix BMT 12m³, nur 80.000km!!  - бетонска мешалка
 8
74 900 EUR
Нето цена
2018
80 150 km
421 hp

Онлајн: 1ден

alga Nutzfahrzeug- und Baumaschinen GmbH & Co.KG

Германија, Sittensen

Идентификација SI78990

 Diesel Cement Mixer - бетонска мешалка
Аукција

Онлајн: 1ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Torgar Electric Cement Mixer - бетонска мешалка
 6
Аукција

Онлајн: 1ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Electric Cement Mixer - бетонска мешалка
Аукција

Онлајн: 1ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Umacon Electric Cement Mixer - бетонска мешалка
 7
Аукција

Онлајн: 1ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 Imersa Cement Mixer - бетонска мешалка
 5
Аукција

Онлајн: 1ден

Euro Auctions

Шпанија, Spain | Zaragoza

 2015 Concrete Boat Skip to suit Crane - бетонска мешалка
Аукција

Онлајн: 1ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, United Kingdom | Leeds

 Tipping Skip to suit Forklift (2 of) - бетонска мешалка
Аукција

Онлајн: 1ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, United Kingdom | Leeds

 Concrete Skip to suit Crane - бетонска мешалка
Аукција

Онлајн: 1ден

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, United Kingdom | Leeds

1 2 3 33   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.