Багер на тркала Fuchs MHL 350E Umschlagbagger 7.500 h - 33 Ton

Онлајн: 13ден

Бренд FUCHS
Модел MHL350
Идентификација T400001
Година на производство 2013
Машински часови 7 585 ч
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
Шасија/суспензија
  • погон на сите тркала
105000 EUR
105 000
EUR
  • 6 456 502 MKD
  • 123 411 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Локално време на дилерот
02:33
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
105 000
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Багер на тркала CAT M318F Mobilbagger *3.500 h *Hammerleitung *TOP
CAT M318F Mobilbagger *3.500 h *Hammerleitung *TOP
2016, 3 568 ч
Германија, Kaufungen
109 900 EUR
Багер на тркала CAT M318F Mobilbagger *3.500 h *Hammerleitung *TOP, 2016
Багер на тркала Komatsu PW160-7 Mobilbagger Top Zustand!
Komatsu PW160-7 Mobilbagger Top Zustand!
2011, 16 859 ч
Германија, Kaufungen
38 000 EUR
Багер на тркала Komatsu PW160-7 Mobilbagger Top Zustand!, 2011
Багер на тркала CAT M316D Mobilbagger *12.600 h *Hammerleitung
CAT M316D Mobilbagger *12.600 h *Hammerleitung
2009, 12 686 ч
Германија, Kaufungen
42 900 EUR
Багер на тркала CAT M316D Mobilbagger *12.600 h *Hammerleitung, 2009
Багер на тркала CAT M313D Mobilbagger *11.400 h *Hammerleitung
CAT M313D Mobilbagger *11.400 h *Hammerleitung
2008, 11 468 ч
Германија, Kaufungen
39 900 EUR
Багер на тркала CAT M313D Mobilbagger *11.400 h *Hammerleitung, 2008
Багер на тркала CAT M318D Mobilbagger *12.165 h *Hammerleitung
CAT M318D Mobilbagger *12.165 h *Hammerleitung
2009, 12 165 ч
Германија, Kaufungen
49 900 EUR
Багер на тркала CAT M318D Mobilbagger *12.165 h *Hammerleitung, 2009
Багер на тркала Fuchs MHL 331 Mehrzweck Umschlagbagger
Fuchs MHL 331 Mehrzweck Umschlagbagger
2005, 10 007 ч
Холандија, Geleen
Багер на тркала Fuchs MHL 331 Mehrzweck Umschlagbagger, 2005
Багер на тркала Fuchs MHL350
Fuchs MHL350
1998
Полска, Kojszówka
Багер на тркала Fuchs MHL350, 1998
Багер на тркала 2010 Fuchs-Terex MHL350
2010 Fuchs-Terex MHL350
2010
Обединето Кралство, Dromore
Багер на тркала 2010 Fuchs-Terex MHL350, 2010
Багер на тркала FUCHS MHL335
FUCHS MHL335
2016, 4 297 ч
Германија, 85748 Garching bei München
132 000 EUR
Багер на тркала FUCHS MHL335, 2016
Багер на тркала Terex Fuchs MHL 464
Terex Fuchs MHL 464
2008, 31 000 ч
Австрија, Neumarkt
Багер на тркала Terex Fuchs MHL 464, 2008
Багер на тркала 2005 Fuchs-Terex MHL331
2005 Fuchs-Terex MHL331
2005
Обединето Кралство, Dromore
Багер на тркала 2005 Fuchs-Terex MHL331, 2005
Багер на тркала Fuchs MHL434 inkl. Greifer HGT
Fuchs MHL434 inkl. Greifer HGT
2009, 19 716 ч
Австрија, Neumarkt
40 000 EUR
Багер на тркала Fuchs MHL434 inkl. Greifer HGT, 2009

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.