Багер гасеничар Sany SY215C-9 од Кина, 27063 EUR за продажба - ID: 6944660
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
SANY SY215 - багер гасеничар
 6
23 303 EUR
2020
1 522 ч
Нето тежина: 21 500 kg
Корисна носивост: 23 550 kg
163 hp

Објавено: 3мес 27ден

Toaks International Trading Company

Кина, Minhang District, Shanghai

Број на оглас SY215

Sany SY 215 C  - багер гасеничар
 20
59 900 EUR
Цена без ДДВ
2020
1 790 ч
166 hp

Објавено: 1ден

CHESS INTERNATIONAL TRADING COMPANY B.V.

Холандија, Niederlande

 Sany SY 215 C - багер гасеничар
 11
26 910 EUR
2020
1 800 ч

Објавено: 5час 50мин

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, Shanghai

 Sany SY 215 C - багер гасеничар
 11
26 910 EUR
2020
1 200 ч

Објавено: 5час 48мин

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, Shanghai

 Sany SY 215 C PRO - багер гасеничар
 16
26 910 EUR
2020
900 ч

Објавено: 5час 49мин

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, Shanghai

 Sany SY 215 C PRO - багер гасеничар
 12
25 054 EUR
2020
1 900 ч

Објавено: 5час 49мин

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, Shanghai

SANY SY215 - багер гасеничар
 6
23 303 EUR
2020
1 522 ч
Нето тежина: 21 500 kg
Корисна носивост: 23 550 kg
163 hp

Објавено: 3мес 27ден

Toaks International Trading Company

Кина, Minhang District, Shanghai

Број на оглас SY215

SANY SY215C-9 - багер гасеничар
 4
30 551 EUR
2018
3 058 km
1 900 ч
Нето тежина: 9 979 kg

Објавено: 1год 4мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Број на оглас WZ-2021111602

SANY SY215C-9 - багер гасеничар
 4
30 759 EUR
2018
2 985 km
1 900 ч
Нето тежина: 9 979 kg

Објавено: 1год 4мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Број на оглас WZ-2021112308

SANY SY215C-9 - багер
 6
27 318 EUR
2019
2 414 km
2 000 ч
Нето тежина: 9 979 kg

Објавено: 11мес

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Број на оглас WZ-2022032801

SANY SY215C-9 - багер гасеничар
 6
27 491 EUR
2019
3 219 km
3 000 ч
Нето тежина: 9 979 kg

Објавено: 11мес 16ден

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Број на оглас WZ-2022041407

SANY SY215C-9 - багер гасеничар
 6
27 778 EUR
2017
1 800 ч
154 hp

Објавено: 5мес 1ден

Toaks International Trading Company

Кина, Shanghai

SANY SY215C-9LC - багер гасеничар
 6
36 167 EUR
2017
1 800 ч
154 hp

Објавено: 5мес 1ден

Toaks International Trading Company

Кина, Shanghai

Багер гасеничар Sany SY215C-9

Бренд SANY
Година на производство 2020
Технички преглед 03.01.2023
Машински часови 1 200 ч
Локација Кина, shang hai city of china
Доплнително
  • гаранција
  • број на претходни сопственици: 1
27 063
EUR

14 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED
t1 old