Багер гасеничар Komatsu PC210LC-8 од Кина, 24264 EUR за продажба - ID: 6944665
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
KOMATSU PC210LC-8 - багер гасеничар
 8
Прашајте за цена
5 200 ч
Нето тежина: 23 000 kg
155 hp

Објавено: 5мес 1ден

Toaks International Trading Company

Кина, Shanghai

 Komatsu PC210LC-8 - багер гасеничар
 4
28 500 EUR
2009
10 985 ч

Објавено: 3мес 27ден

ULTIMATE PLANT EXPORTER LTD

Ирска, Cappanacreha

Komatsu PC210LC-8 - багер гасеничар
 11
Прашајте за цена
2016
10 752 ч

Објавено: 3ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас PC210LC-8 2016

KOMATSU PC210LC-8 - багер гасеничар
 8
Прашајте за цена
5 200 ч
Нето тежина: 23 000 kg
155 hp

Објавено: 5мес 1ден

Toaks International Trading Company

Кина, Shanghai

KOMATSU PC210LC-8 - багер гасеничар
 20
55 000 EUR
2012
9 100 ч

Објавено: 8мес

Bergerat USED

Франција, LYON / VENISSIEUX

Број на оглас KMTPC180C55K54321

 Komatsu PC210LC-8 - багер гасеничар
 10
Прашајте за цена
2007
14 014 ч

Објавено: 4мес 13ден

Scantruck A/S

8

Данска, Skive

Број на оглас 000119953

Komatsu PC210 LC -8 - багер гасеничар
 20
47 800 EUR
Цена без ДДВ
2012
8 408 ч
158 hp

Објавено: 2мес 27ден

BAS World

15 V

Холандија, Veghel

Број на оглас 70189666

 Komatsu PC210LC-8 - багер гасеничар
 4
28 500 EUR
2009
10 985 ч

Објавено: 3мес 27ден

ULTIMATE PLANT EXPORTER LTD

Ирска, Cappanacreha

Komatsu PC210LC-8 - багер гасеничар
 15
5 000 EUR
Аукција
2011
13 410 ч
Нето тежина: 22 260 kg
155 hp

Објавено: 9ден

Troostwijk Auctions

6

Белгија, Brugsestraat 192 A, Oostkamp, 8020

Број на оглас 9002629

 Komatsu PC210LC-8 - багер гасеничар
 5
Прашајте за цена
2006
7 800 ч
155 hp

Објавено: 12ден

Scantruck A/S

8

Данска, Skive

Број на оглас 000120376

Komatsu PC210LC-8  - багер гасеничар
 20
28 500 EUR
Цена без ДДВ
2009

Објавено: 7ден

Loparus

Литванија, Litauen

Komatsu PC210LC-8  - багер гасеничар
 20
39 900 EUR
Цена без ДДВ
2012
8 396 ч
145 hp

Објавено: 1ден

CHESS INTERNATIONAL TRADING COMPANY B.V.

Холандија, Niederlande

Komatsu PC210LC-8 - багер гасеничар
 13
Прашајте за цена
2014
14 250 ч

Објавено: 3ден

GUAINVILLE INTERNATIONAL

13

Франција, LIMAY

Број на оглас PC210LC-8 2014

KOMATSU PC210 LC8 - багер гасеничар
 20
Прашајте за цена
2012
14 900 ч

Објавено: 1мес 15ден

SERVICIOS J DURAN

Шпанија, Granada

Багер гасеничар Komatsu PC210LC-8

Бренд KOMATSU
Модел Komatsu PC210LC-8
Година на производство 2016
Технички преглед 03.01.2023
Машински часови 2 313 ч
Локација Кина, shang hai city of china
Доплнително
  • гаранција
  • број на претходни сопственици: 1
24 264
EUR

14 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED
t1 old