Багер гасеничар Hyundai 215LC-9 од Кина, 35462 EUR за продажба - ID: 6944659
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
HYUNDAI Robex 320 LC-9 - багер гасеничар
 6
55 000 EUR
Цена без ДДВ
2012
8 240 ч
Нето тежина: 33 600 kg
262 hp

Објавено: 8ден

PPHU MAKO, ANDRZEJ GLIBOWSKI

Полска, Ostrowiec Świętokrzyski

HYUNDAI R215-9T - багер гасеничар
 6
73 454 EUR
2016
2 100 ч
147 hp

Објавено: 5мес 1ден

Toaks International Trading Company

Кина, Shanghai

 Hyundai DH215LC-9T - багер гасеничар
 13
25 054 EUR
2015
2 800 ч

Објавено: 4час 14мин

LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED

Кина, Shanghai

Hyundai Robex 220 LC-9  - багер гасеничар
 1
Прашајте за цена
2015

Објавено: 4мес 24ден

JH Equipment Ltd

Обединето Кралство, Grossbritannien

HYUNDAI 220LC-9S - багер гасеничар
 3
20 EUR
2015

Објавено: 20ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, Shanghai

HYUNDAI 220LC-9S - багер гасеничар
 4
20 EUR
2015

Објавено: 20ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, Shanghai

HYUNDAI 380LC-9A - багер гасеничар
 1
72 330 EUR
Цена без ДДВ
2015
7 180 ч

Објавено: 1мес 15ден

SWENSKA POWERHOUSE

Полска, Kraków

HYUNDAI 225LC-9T - багер гасеничар
 6
Прашајте за цена
2015

Објавено: 3мес 14ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China

HYUNDAI R215-9C - багер гасеничар
 4
Прашајте за цена
2015

Објавено: 7мес 26ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China

HYUNDAI R215-9T - багер гасеничар
 4
Прашајте за цена
2015

Објавено: 4мес 4ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, No 2588 Jinghong Road Minhang District Shanghai China

Hyundai Robex 380 LC-9 A  - багер гасеничар
 19
79 000 EUR
2015
7 020 ч
289 hp

Објавено: 5ден

PRIMA Equipment B.V.

12

Холандија, Hardenberg (óf verhuur), Niederlande

Број на оглас 17316

Hyundai Robex 220 LC-9 A  - багер гасеничар
 14
Прашајте за цена
2015
7 130 ч
213 hp

Објавено: 27ден

RUNSO MASINAKAUBANDUS OÜ

Естонија, Reola, Tartumaa, Estland

HYUNDAI R220LC-9S - багер гасеничар
 3
Прашајте за цена
2015

Објавено: 12ден

ZHONGCHENG MACHINERY TRADING CO.,LTD

Кина, Shanghai

Hyundai Robex 220 LC-9 A  - багер гасеничар
 19
Прашајте за цена
2015
7 514 ч
156 hp

Објавено: 13ден

PRIMA Equipment B.V.

12

Холандија, Hardenberg, Niederlande

Број на оглас 17353

Багер гасеничар Hyundai 215LC-9

Бренд HYUNDAI
Година на производство 2015
Технички преглед 04.01.2023
Машински часови 2 900 ч
Локација Кина, shang hai city of china
Доплнително
  • гаранција
  • број на претходни сопственици: 1
35 462
EUR

14 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - LONGQI HEAVY INDUSTRY MACHINERY LIMITED
t1 old