Багер гасеничар Hitachi ZX490 LCH-6

Онлајн: 1мес 10ден

Бренд HITACHI
Година на производство 2017
Машински часови 2 350 ч
Тежина 49 000 kg
Локација Германија, 88255 Baienfurt Germany
Телефон +49 751 5...

Продавач
Kiesel Worldwide Machinery GmbH
Kiesel Worldwide Machinery GmbH Германија
Доверлив
10 Повеќе од 10 години со Truck1
Локално време на дилерот
15:20
Лица за контакт
Sebastian Solleder
Deutsch, English
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Багер гасеничар Hitachi ZX890 LCH-6
Hitachi ZX890 LCH-6
2018, 3 000 ч
Германија, Baienfurt
Багер гасеничар Hitachi ZX890 LCH-6, 2018
Багер гасеничар Hitachi ZX870 LCH-5
Hitachi ZX870 LCH-5
2015, 9 980 ч
Германија, Baienfurt
Багер гасеничар Hitachi ZX870 LCH-5, 2015
Багер гасеничар Hitachi ZX470 LCH-5
Hitachi ZX470 LCH-5
2015, 5 405 ч
Германија, Baienfurt
Багер гасеничар Hitachi ZX470 LCH-5, 2015
Багер гасеничар Hitachi ZX225 USLC-3
Hitachi ZX225 USLC-3
2007, 4 290 ч
Германија, Baienfurt
43 500 EUR
Багер гасеничар Hitachi ZX225 USLC-3, 2007
Багер гасеничар Hitachi ZX290 LCN-5
Hitachi ZX290 LCN-5
2012, 10 930 ч
Германија, Baienfurt
57 500 EUR
Багер гасеничар Hitachi ZX290 LCN-5, 2012
Багер гасеничар Hitachi ZX225 USLC-3
Hitachi ZX225 USLC-3
2012, 6 800 ч
Германија, Baienfurt
59 000 EUR
Багер гасеничар Hitachi ZX225 USLC-3, 2012
Багер гасеничар Hitachi ZX290 LCN-5
Hitachi ZX290 LCN-5
2012, 10 050 ч
Германија, Baienfurt
55 000 EUR
Багер гасеничар Hitachi ZX290 LCN-5, 2012
Багер гасеничар Hitachi ZX180 LC-3
Hitachi ZX180 LC-3
2012, 9 315 ч
Германија, Baienfurt
37 000 EUR
Багер гасеничар Hitachi ZX180 LC-3, 2012
Багер гасеничар Hitachi ZX290 LCN-5
Hitachi ZX290 LCN-5
2013, 6 995 ч
Германија, Baienfurt
Багер гасеничар Hitachi ZX290 LCN-5, 2013
Багер гасеничар Hitachi ZX290 LCN-5
Hitachi ZX290 LCN-5
2012, 9 800 ч
Германија, Baienfurt
Багер гасеничар Hitachi ZX290 LCN-5, 2012
Багер гасеничар Hitachi ZX290 LC-5
Hitachi ZX290 LC-5
2013, 9 465 ч
Германија, Baienfurt
Багер гасеничар Hitachi ZX290 LC-5, 2013
Багер гасеничар Hitachi EX1200-6
Hitachi EX1200-6
2016, 8 100 ч
Германија, Baienfurt
Багер гасеничар Hitachi EX1200-6, 2016

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.