Багери гасеничари


   Страница 1 од 163 1/163   
Сортирај според:
Резултати по страница:
KOMATSU PC55MR - багер гасеничар
 4
12 346 EUR
2017
4 184 km
2 600 ч
Нето тежина: 2 341 kg

Онлајн: 58мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021011906

HITACHI ZX210 - багер гасеничар
 5
29 630 EUR
2017
4 184 km
2 600 ч
Нето тежина: 9 934 kg

Онлајн: 1час 1мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021011905

CATERPILLAR E200B - багер гасеничар
 4
18 107 EUR
2017
4 184 km
2 600 ч
Нето тежина: 8 528 kg

Онлајн: 1час 4мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021011904

HITACHI ZX75US - багер гасеничар
 4
17 284 EUR
2017
4 184 km
2 600 ч
Нето тежина: 3 221 kg

Онлајн: 1час 6мин

WANTIAN TRADING CO.,LIMITED

Кина, NO.1 #600 Chefeng Rd Songjiang Area, Shanghai, China

Идентификација WZ-2021011903

Komatsu PC290LC-10  - багер гасеничар
 9
Прашајте за цена
2012
6 214 ч

Онлајн: 1час 9мин

Scantruck A/S

6

Данска, Dänemark, På vej hjem

Идентификација 000114913

Komatsu PC290LC-8  - багер гасеничар
 9
Прашајте за цена
2006
10 669 ч

Онлајн: 1час 9мин

Scantruck A/S

6

Данска, Dänemark, Skive

Идентификација 000112619

Komatsu PC210LC-11  - багер гасеничар
 9
Прашајте за цена
2018
1 745 ч

Онлајн: 1час 9мин

Scantruck A/S

6

Данска, Dänemark, Ringsted

Идентификација 000114317

Komatsu PC290LC-11  - багер гасеничар
Прашајте за цена
2018
1 388 ч

Онлајн: 1час 10мин

Scantruck A/S

6

Данска, Dänemark, Skive

Идентификација 000116412

Volvo EC 380E L - багер гасеничар
 20
137 000 EUR
Нето цена
2015
4 553 ч
Нето тежина: 43 000 kg
307 hp

Онлајн: 2час 42мин

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0607

Volvo EC 380 E L - багер гасеничар
 20
139 000 EUR
Нето цена
2015
4 250 ч
Нето тежина: 43 000 kg
307 hp

Онлајн: 2час 42мин

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0609

Volvo EC 380 E L - багер гасеничар
 20
135 000 EUR
Нето цена
2015
4 805 ч
Нето тежина: 43 000 kg
307 hp

Онлајн: 2час 42мин

Aertssen Trading NV

Белгија, Antwerp

Идентификација ATR-0608

Åkerman H 9 B  - багер гасеничар
 20
Аукција
1980
19 206 ч

Онлајн: 4час 31мин

Blinto AB

Шведска, Schweden

Komatsu PC290LC-10  - багер гасеничар
 20
Аукција
2014
7 178 ч

Онлајн: 4час 31мин

Blinto AB

Шведска, Schweden

Pel-Job EB406  - багер гасеничар
 15
Аукција
1999
1 222 ч

Онлајн: 4час 32мин

Blinto AB

Шведска, Schweden, Knivsta

NEW HOLLAND E215  - багер гасеничар
 15
19 900 EUR
2005
8 540 ч
160 hp

Онлајн: 5час 6мин

Zeppelin Baumaschinen GmbH - Niederlassung Osnabrück

Германија, Zum Attersee 10, Osnabrück, DE-49076

Идентификација 5LA03054

LIEBHERR R944C LC - багер гасеничар
 1
Аукција
Ново
2018
16 ч

Онлајн: 6час 14мин

Ritchie Bros. Auctioneers - the Netherlands

8

Холандија, MOERDIJK, NLD

 2007 CAT 320D - багер гасеничар
 20
Аукција
2007

Онлајн: 6час 37мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140242319

 2012 Komatsu PC210LC-8 - багер гасеничар
 20
Аукција
2012

Онлајн: 6час 40мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140242566

 2017 Hitachi ZX130LCN-6 - багер гасеничар
 20
Аукција
2017

Онлајн: 6час 40мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140244279

 New Holland Kobelco E225BSR 700mm Pads, CV, QH, Piped, Aux. Piping, Reverse Amera, A/C - багер гасеничар
 20
Аукција

Онлајн: 6час 40мин

EURO AUCTIONS (UK) LTD

Обединето Кралство, DN14 0NY, Leeds, Kellington, Leeds

Идентификација 140244269

1 2 3 163   

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.