Асфалтен поплочувач Vögele SUPER 1603-2 Straßenfertiger TOP!

Онлајн: 5мес

Бренд VÖGELE
Идентификација T600080
Година на производство 2011
Машински часови 5 324 ч
Локација Германија, Kaufungen
Телефон +495613...
69500 EUR
69 500
EUR
  • 4 273 214 MKD
  • 84 475 USD

Нето цена

Продавач
Golec Nutzfahrzeuge
Golec Nutzfahrzeuge Германија
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
07:54
Лица за контакт
Luis Lucena
Deutsch, English, Español, Français
Yulian Enchev
Български, Deutsch, English
Damian Joniec
Deutsch, English, Polski
69 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Асфалтен поплочувач Vögele SUPER 3000-2
Vögele SUPER 3000-2
2011, 9 874 ч
Холандија, Venlo
95 000 EUR
Асфалтен поплочувач Vögele SUPER 3000-2, 2011
Асфалтен поплочувач Vögele SUPER 3000-2
Vögele SUPER 3000-2
2011, 9 874 ч
Холандија, Venlo
95 000 EUR
Асфалтен поплочувач Vögele SUPER 3000-2, 2011
Асфалтен поплочувач Vögele Super 1603-1, Typ. 07.83
Vögele Super 1603-1, Typ. 07.83
2003, 8 600 ч
Австрија, Ansfelden
Асфалтен поплочувач Vögele Super 1603-1, Typ. 07.83, 2003
Асфалтен поплочувач Vögele Super 1603-1, Typ. 07.83
Vögele Super 1603-1, Typ. 07.83
2004, 11 000 ч
Австрија, Ansfelden
Асфалтен поплочувач Vögele Super 1603-1, Typ. 07.83, 2004
Асфалтен поплочувач Vögele Super 1603-1, Typ. 07.83
Vögele Super 1603-1, Typ. 07.83
2004, 7 100 ч
Австрија, Ansfelden
Асфалтен поплочувач Vögele Super 1603-1, Typ. 07.83, 2004
Асфалтен поплочувач VÖGELE SUPER 1600 -1
VÖGELE SUPER 1600 -1
2011, 8 000 ч
Полска, Szczecin
76 340 EUR
Асфалтен поплочувач VÖGELE SUPER 1600 -1, 2011
Асфалтен поплочувач VÖGELE SUPER 1600-2
VÖGELE SUPER 1600-2
2009, Дизел, 7 786 ч
Германија, Rudolf-Diesel-Straße
Асфалтен поплочувач VÖGELE SUPER 1600-2, 2009
Асфалтен поплочувач VÖGELE SUPER 1803-2
VÖGELE SUPER 1803-2
2012, Дизел, 4 774 ч
Германија, Rudolf-Diesel-Straße
Асфалтен поплочувач VÖGELE SUPER 1803-2, 2012
Асфалтен поплочувач VÖGELE SUPER 3000-2
VÖGELE SUPER 3000-2
2013, Дизел, 2 512 ч
Германија, Rudolf-Diesel-Straße
Асфалтен поплочувач VÖGELE SUPER 3000-2, 2013
Асфалтен поплочувач VÖGELE Super 1300-2
VÖGELE Super 1300-2
2012, 2 650 ч
Германија, Lübeck
97 500 EUR
Асфалтен поплочувач VÖGELE Super 1300-2, 2012
Асфалтен поплочувач VÖGELE Super 1800-2
VÖGELE Super 1800-2
2013, 3 300 ч
Романија, Oras. OTOPENI
175 000 EUR
Асфалтен поплочувач VÖGELE Super 1800-2, 2013
Асфалтен поплочувач VÖGELE SUPER 1300-2
VÖGELE SUPER 1300-2
2012, 5 879 ч
Полска, Ruda Śląska
Асфалтен поплочувач VÖGELE SUPER 1300-2, 2012

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.