Амфибиски багер CATERPILLAR 320CL од Кина, 32961 EUR за продажба - ID: 10924634
Најдете CATERPILLAR 320CLОдете на огласите за CATERPILLAR 320CL
Архивирана реклама

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": CATERPILLAR 320CL

Поставете оглас "Потребна е техника"
Отвори директориум
Огласот Амфибиски багер CATERPILLAR 320CL повеќе не е достапен, но најдовме слични понуди (20)
Слични понуди:
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

CATERPILLAR 320C

Амфибиски багер
2018138 КС
Кина, Hefei
Објавено: 4ден

31 604EUR

  • ≈ 1 942 305 MKD
  • ≈ 36 899 USD
2018138 КС
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320CL - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320CL - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320CL - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320CL - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320CL - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

CATERPILLAR 320CL

Амфибиски багер
20193150 ч138 КС
Кина, Hefei
Објавено: 11ден

36 743EUR

  • ≈ 2 258 136 MKD
  • ≈ 42 900 USD
20193150 ч138 КС
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
CAT 320CL Final source China - Амфибиски багер: слика 1
CAT 320CL Final source China - Амфибиски багер: слика 2
CAT 320CL Final source China - Амфибиски багер: слика 3
CAT 320CL Final source China - Амфибиски багер: слика 4
CAT 320CL Final source China - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

CAT 320CL Final source China

Амфибиски багер
2024300 ч
Кина, Shanghai
Објавено: 1мес Број на оглас ADX0AE0H

31 690EUR

  • ≈ 1 947 591 MKD
  • ≈ 37 000 USD
2024300 ч
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320CL amphibious - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320CL amphibious - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320CL amphibious - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320CL amphibious - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320CL amphibious - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (11)

CATERPILLAR 320CL amphibious

Амфибиски багер
20201172 ч148 КС
Кина, Hefei
30 500EUR

-8,9%

27 800EUR

  • ≈ 1 708 521 MKD
  • ≈ 32 458 USD
20201172 ч148 КС
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
CAT Swamp Buggy Excavator 320CL, Amphibious Excavator Original Caterpillar - Амфибиски багер: слика 1
CAT Swamp Buggy Excavator 320CL, Amphibious Excavator Original Caterpillar - Амфибиски багер: слика 2
CAT Swamp Buggy Excavator 320CL, Amphibious Excavator Original Caterpillar - Амфибиски багер: слика 3
CAT Swamp Buggy Excavator 320CL, Amphibious Excavator Original Caterpillar - Амфибиски багер: слика 4
CAT Swamp Buggy Excavator 320CL, Amphibious Excavator Original Caterpillar - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (5)

CAT Swamp Buggy Excavator 320CL, Amphibious Excavator Original Caterpillar

Амфибиски багер
20201800 чКорисна носивост: 20000 kg
Кина, Fengxian District

38 542EUR

  • ≈ 2 368 698 MKD
  • ≈ 45 000 USD
20201800 чКорисна носивост: 20000 kg
Кина, Fengxian District
Контактирајте го продавачот
Caterpillar CAT 320C 20 Ton Floating 15M Long Boom Excavators for Sale - Амфибиски багер, Багер со долга стрела: слика 1
Caterpillar CAT 320C 20 Ton Floating 15M Long Boom Excavators for Sale - Амфибиски багер, Багер со долга стрела: слика 2
Caterpillar CAT 320C 20 Ton Floating 15M Long Boom Excavators for Sale - Амфибиски багер, Багер со долга стрела: слика 3
Caterpillar CAT 320C 20 Ton Floating 15M Long Boom Excavators for Sale - Амфибиски багер, Багер со долга стрела: слика 4
Caterpillar CAT 320C 20 Ton Floating 15M Long Boom Excavators for Sale - Амфибиски багер, Багер со долга стрела: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Caterpillar CAT 320C 20 Ton Floating 15M Long Boom Excavators for Sale

Амфибиски багер, Багер со долга стрела
20163000 km3500 чНето тежина: 25000 kg
Кина, Shanghai
Објавено: 2мес
43 000EUR

-24,3%

32 546EUR

  • ≈ 2 000 199 MKD
  • ≈ 37 999 USD
20163000 km3500 чНето тежина: 25000 kg
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320D - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320D - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320D - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320D - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320D - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (13)

CATERPILLAR 320D

Амфибиски багер
20191240 ч148 КС
Кина, Hefei
36 000EUR

-18,1%

29 500EUR

  • ≈ 1 812 999 MKD
  • ≈ 34 443 USD
20191240 ч148 КС
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320C boat excavator - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320C boat excavator - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320C boat excavator - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320C boat excavator - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320C boat excavator - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (14)

CATERPILLAR 320C boat excavator

Амфибиски багер
20211156 ч148 КС
Кина, Dianbu

30 000EUR

  • ≈ 1 843 728 MKD
  • ≈ 35 027 USD
20211156 ч148 КС
Кина, Dianbu
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy

Амфибиски багер
20192381 ч158 КС
Кина, Min Hang Qu
Објавено: 6ден

35 864EUR

  • ≈ 2 204 115 MKD
  • ≈ 41 873 USD
20192381 ч158 КС
Кина, Min Hang Qu
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

CATERPILLAR 320C amphibious excavator swamp buggy

Амфибиски багер
20201150 ч161 КС
Кина, Hefei
Објавено: 27ден
33 000EUR

-12,1%

29 000EUR

  • ≈ 1 782 270 MKD
  • ≈ 33 859 USD
20201150 ч161 КС
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

CATERPILLAR 320C

Амфибиски багер
20173200 чНето тежина: 34670 kg282 КС
Кина, -

26 551EUR

  • ≈ 1 631 760 MKD
  • ≈ 31 000 USD
20173200 чНето тежина: 34670 kg282 КС
Кина, -
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 4

CATERPILLAR 320C

Амфибиски багер
2018
Кина, -

48 500EUR

  • ≈ 2 980 693 MKD
  • ≈ 56 627 USD
2018
Кина, -
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (10)

CATERPILLAR 320C

Амфибиски багер
20211456 ч
Кина, Dianbu

25 600EUR

  • ≈ 1 573 314 MKD
  • ≈ 29 889 USD
20211456 ч
Кина, Dianbu
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320C swamp buggy - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320C swamp buggy - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320C swamp buggy - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320C swamp buggy - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320C swamp buggy - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (12)

CATERPILLAR 320C swamp buggy

Амфибиски багер
2020148 КС
Кина, Hefei
33 200EUR

-20,2%

26 500EUR

  • ≈ 1 628 626 MKD
  • ≈ 30 940 USD
2020148 КС
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
Caterpillar 320C - Амфибиски багер: слика 1
Caterpillar 320C - Амфибиски багер: слика 2
Caterpillar 320C - Амфибиски багер: слика 3
Caterpillar 320C - Амфибиски багер: слика 4
Caterpillar 320C - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (9)

Caterpillar 320C

Амфибиски багер
20103850 чНето тежина: 25000 kg138 КС
Кина, Dianbu

43 000EUR

  • ≈ 2 642 676 MKD
  • ≈ 50 205 USD
20103850 чНето тежина: 25000 kg138 КС
Кина, Dianbu
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 4

CATERPILLAR 320C

Амфибиски багер
2016
Кина, Min Hang Qu

48 500EUR

  • ≈ 2 980 693 MKD
  • ≈ 56 627 USD
2016
Кина, Min Hang Qu
Контактирајте го продавачот
Caterpillar Amphibious Hydraulic Crawler Excavator CAT 320CL for Sale Swamp Buggy Excavator Popular sale to Nigeria - Амфибиски багер: слика 1
Caterpillar Amphibious Hydraulic Crawler Excavator CAT 320CL for Sale Swamp Buggy Excavator Popular sale to Nigeria - Амфибиски багер: слика 2
Caterpillar Amphibious Hydraulic Crawler Excavator CAT 320CL for Sale Swamp Buggy Excavator Popular sale to Nigeria - Амфибиски багер: слика 3
Caterpillar Amphibious Hydraulic Crawler Excavator CAT 320CL for Sale Swamp Buggy Excavator Popular sale to Nigeria - Амфибиски багер: слика 4
Прашајте за цена
2020138 КС
Кина, Fengxian District
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320CL Swamp Buggy Excavator Amphibious Excavator - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320CL Swamp Buggy Excavator Amphibious Excavator - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320CL Swamp Buggy Excavator Amphibious Excavator - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320CL Swamp Buggy Excavator Amphibious Excavator - Амфибиски багер: слика 4
CATERPILLAR 320CL Swamp Buggy Excavator Amphibious Excavator - Амфибиски багер: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

CATERPILLAR 320CL Swamp Buggy Excavator Amphibious Excavator

Амфибиски багер
2022138 КС
Кина, Fengxian District
Прашајте за цена
2022138 КС
Кина, Fengxian District
Контактирајте го продавачот
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 1
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 2
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 3
CATERPILLAR 320C - Амфибиски багер: слика 4

CATERPILLAR 320C

Амфибиски багер
3200 ч
Кина, Changqiao
Објавено: 1год
Прашајте за цена
3200 ч
Кина, Changqiao
Контактирајте го продавачот
Caterpillar CAT 320C Floating Excavator with 15m long boom - Амфибиски багер, Багер со долга стрела: слика 1
Caterpillar CAT 320C Floating Excavator with 15m long boom - Амфибиски багер, Багер со долга стрела: слика 2
Caterpillar CAT 320C Floating Excavator with 15m long boom - Амфибиски багер, Багер со долга стрела: слика 3
Caterpillar CAT 320C Floating Excavator with 15m long boom - Амфибиски багер, Багер со долга стрела: слика 4
Caterpillar CAT 320C Floating Excavator with 15m long boom - Амфибиски багер, Багер со долга стрела: слика 5
Видете ги сите фотографии (6)

Caterpillar CAT 320C Floating Excavator with 15m long boom

Амфибиски багер, Багер со долга стрела
20183500 чНето тежина: 25000 kg
Кина, Shanghai
Објавено: 2мес
Прашајте за цена
20183500 чНето тежина: 25000 kg
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот

Амфибиски багер CATERPILLAR 320CL

Види слични
Хм, се чини ставка продадена
Амфибиски багер CATERPILLAR 320CL: слика 1

Пронајдете нови понуди во каталогот

Отвори директориум
zoom in
Амфибиски багер CATERPILLAR 320CL: слика 1
See what's in stock now
Тешка механизација CATERPILLAR
4.6
Осврти: 2
ПРОДАДЕНО

32 961EUR

  • ≈ 2 025 703 MKD
  • ≈ 38 484 USD

17 Март 2026

Овој оглас е зачуван во архивата за референца (спецификации, типична цена). На страницата нема застарени огласи — сите активни опции може да се најдат подолу.

Бренд

Модел

Година на производство

Состојба

одлична
Капацитет

1 m³
Максимална брзина

5 km/h
Боја

црна, жолта
Локација

Кина, Add: 1101# Fortune Plaza, Jin Yuan Rd.Hefei Anhui Province China
Мотор/погонска група
емисиона класа

Евро 2
гориво

дизел
излезна моќност

138 КС
мотор

3066
менувач

рачен
Тело/надградба
материјал на тело

челик
Кабина/внатрешност
кабина

тип на кабина

дневна кабина
работни светла

безбедносни ремени

радио

Доплнително
алармен систем

достапни единици

1
гаранција

број на претходни сопственици

1
Опрема
опрема

кофа

Оваа понуда е само за информативни цели. Ве молиме потврдете ги деталите директно од продавачот.

Тешка механизација CATERPILLAR
4.6
Осврти: 2
ПРОДАДЕНО

32 961EUR

  • ≈ 2 025 703 MKD
  • ≈ 38 484 USD

17 Март 2026

Оваа понуда е само за информативни цели. Ве молиме потврдете ги деталите директно од продавачот.

Со користење на оваа веб-страница, се согласувате со употребата на колачиња и обработката на вашите лични податоци. Дознајте повеќе
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - SANCHENG MACHINERY CO. LTD