Опрема за работилница Unused 120 Pairs of Work Gloves

Аукција
ТипОпрема за работилница
ЗемјаОбединето Кралство
Телефон+44 2882 8......
Онлајн: 23ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
Идентификација100277900
VIN77900
Тежина5 kg
Доплнително
Достапни единици1

Опис

Control number: 0219

Unused 120 Pairs of Work Gloves - 77900

Побарајте подетални информации

Продавач

EURO AUCTIONS (UK) LTD

EURO AUCTIONS (UK) LTD

+44 2882 8...
United Kingdom, BT78 3AJ, Dromore, Dromore
Локално време на дилерот — 09:42

Лица за контакт

Mark Pyle

Mark Pyle

+44 7909 1...

David Betts

David Betts

+44 783460...

Chris Rankin

Chris Rankin

+44 773964...

Chris Osborne

Chris Osborne

+44 776920...

Dermot O'Connor

Dermot O'Connor

+44 774190...


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.