Опрема за работилница Hunger F306 z/S

picture_as_pdf

135 EUR

gavel Аукција

Тип

Опрема за работилница

Година

1992

Земја

Данска

Телефон

+45 44 65 ......

Објавено: 1год 11мес
picture_as_pdf
  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Година на производство1992
VIN306.1342
Тежина150 kg
Доплнително
СертификатиCE
Опис

- Bremseafretter til lastbiler / Brake adjuster for trucks

  • Propellant: Electric
  • Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
  • Technical condition (1-5) 5=best: 3

Brake adjusters for trucks.

Included: Trolley for wheels and vacuum cleaner for brake dust.

Hunger F306 z/S - Bremseafretter til lastbiler / Brake adjuster for trucks

Продавач

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

1.0 
starstarstarstarstar
location_on

Denmark, Fabriksparken 24, DK-2600 Glostrup/Copenhagen, Denmark

phone_iphone
language

www.fymasauctions.dk

access_time

Локално време на дилерот — 01:06


t1 test unit Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

t1 test unit Друга машина

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.