Опрема за работилница ARJE L1400

Онлајн: 1мес 24ден

Година на производство 2005
Тежина 120 kg
Капцитет на кревање 1 400 kg
Локација Данска, Glostrup
Телефон +45 44 65...
Доплнително
  • сертификати: CE

Аукција

270 EUR
270
EUR
  • 16 624 MKD
  • 318 USD

Одете на аукција

Продавач
Fymas Auctions ApS
Fymas Auctions ApS Данска
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
19:48

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.