Хм, се чини ставка продадена

Опрема за работилница ARJE L1400

опрема за работилница ARJE L1400

Оваа реклама беше отстранета од нашата база на податоци. Сепак, можете да испратите формулар "Посакувано возило": опрема за работилница ARJE L1400

  • Карактеристики
  • Опис
Карактеристики
Главни информации
Година на производство2005
Тежина120 kg
Капцитет на кревање1400 kg
Доплнително
СертификатиCE
Опис

- Gearkasse-løfter til værksted / Gear box lift for car workshop

  • Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
  • Technical condition (1-5) 5=best: 3

For lifting gearboxes etc. in an auto workshop - capacity 1.4 tons ARJE L1400 - Gearkasse-løfter til værksted / Gear box lift for car workshop

t1 test archive Fymas Auctions ApS - Visit the auction on www.fymasauctions.dk

t1 test archive Друга машина

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.