Машински алат Adige Afkortersav

Онлајн: 1год 4мес

Година на производство 1985
Тежина 200 kg
Напон 380V
Локација Данска, Glostrup
Телефон +45 44 65...

Аукција

148 EUR
148
EUR
  • 9 119 MKD
  • 180 USD

Одете на аукција

Продавач
Fymas Auctions ApS
Fymas Auctions ApS Данска
Доверлив
Повеќе од 3 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:47

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.