Автомобил Nissan Primera 2.0 , Airco

Онлајн: 1мес 14ден

Бренд NISSAN
Идентификација 599669+
Година на производство 2002
Километража 292 655 km
Дата на прва регистрација 27.02.2002
Нето тежина 1 260 kg
Должина 4 500 mm
Ширина 1 650 mm
Висина 1 420 mm
Боја сива
Локација Холандија, Susteren
Телефон +31 467 3...
Мотор/погонска група
 • гориво: бензин
 • поместување: 1 998 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 140 hp (104 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 5-Gang
Шасија/суспензија
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
Кабина/внатрешност
 • светла за магла
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • клима уред
 • број на седишта: 5
 • радио
 • CD плеер
1500 EUR
1 500
EUR
 • 92 463 MKD
 • 1 695 USD

Продавач
Stedefra
Stedefra Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
15:29
Лица за контакт
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Français
1 500
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Автомобил Nissan Primera 2.0 , Airco , Leder Bekleding
Nissan Primera 2.0 , Airco , Leder Bekleding
2001, 193 900 km, Бензин
Холандија, Susteren
1 500 EUR
Автомобил Nissan Primera 2.0 , Airco , Leder Bekleding, 2001
Автомобил Nissan Micra 1.4 , Airco
Nissan Micra 1.4 , Airco
2002, 196 981 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Nissan Micra 1.4 , Airco, 2002
Автомобил Suzuki Alto 1.0 , Airco
Suzuki Alto 1.0 , Airco
2002, 177 477 km, Бензин
Холандија, Susteren
950 EUR
Автомобил Suzuki Alto 1.0 , Airco, 2002
Автомобил Nissan Terrano 2.7 Tdi , Airco
Nissan Terrano 2.7 Tdi , Airco
1998, 232 736 km, Дизел
Холандија, Susteren
1 500 EUR
Автомобил Nissan Terrano 2.7 Tdi , Airco, 1998
Автомобил Nissan X-Trail 2.2 DCI , Airco , Turbo defect
Nissan X-Trail 2.2 DCI , Airco , Turbo defect
2006, 282 060 km, Дизел
Холандија, Susteren
1 850 EUR
Автомобил Nissan X-Trail 2.2 DCI , Airco , Turbo defect, 2006
Автомобил Renault Mégane Scénic 2.0 , Airco
Renault Mégane Scénic 2.0 , Airco
2001, 267 839 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Renault Mégane Scénic 2.0 , Airco, 2001
Автомобил Nissan Almera Tino 1.8 , Airco
Nissan Almera Tino 1.8 , Airco
2001, 236 246 km, Бензин
Холандија, Susteren
1 750 EUR
Автомобил Nissan Almera Tino 1.8 , Airco, 2001
Автомобил Nissan Almera 1.5 SLX , Airco
Nissan Almera 1.5 SLX , Airco
1997, 260 764 km, Бензин
Холандија, Susteren
950 EUR
Автомобил Nissan Almera 1.5 SLX , Airco, 1997
Автомобил Renault Espace 2.0 16V , Expression , Airco
Renault Espace 2.0 16V , Expression , Airco
2001, 265 033 km, Бензин
Холандија, Susteren
950 EUR
Автомобил Renault Espace 2.0 16V , Expression , Airco, 2001
Автомобил Ford Mondeo 2.0 TDi 16v, Airco
Ford Mondeo 2.0 TDi 16v, Airco
2001, 306 040 km, Дизел
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Ford Mondeo 2.0 TDi 16v, Airco, 2001
Автомобил Opel Vectra 2.0 DTi-16V. Airco
Opel Vectra 2.0 DTi-16V. Airco
1997, 275 656 km, Дизел
Холандија, Susteren
749 EUR
Автомобил Opel Vectra 2.0 DTi-16V. Airco, 1997
Автомобил Renault Espace 2.0 / 16V. , Airco , 6 pers.
Renault Espace 2.0 / 16V. , Airco , 6 pers.
2000, 226 786 km, Бензин
Холандија, Susteren
850 EUR
Автомобил Renault Espace 2.0 / 16V. , Airco , 6 pers., 2000

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.