Автомобил Mercedes-Benz ML 420 CDI 4 Matic Grijs Kenteken Automaat 8 Cilinder 306 од Холандија, 9950 EUR за продажба - ID: 6995994
Северна Македонија | EUR
0
Најави се / Регистрација
Catalogue
Продава
Поставете оглас

Хм, се чини ставка продадена

View this ad in the archive
Mercedes-Benz E 280 CDI T AVANTGARDE KOMBI - автомобил
 17
5 700 EUR
2007
389 658 km

Објавено: 7мес 6ден

ALPINA International

6

Белгија, HOOGSTRATEN

Mercedes-Benz A 250 4M AMG Line +PANO+NAVI+RÜCKFAHRKAMERA+LED - автомобил
 20
34 700 EUR
2019
36 367 km

Објавено: 1мес

MX Cars GmbH

Германија, Fürth

Kia Sorento 2.2 CRDI DynamicLine (Grijs Kenteken) Automaat Cru - автомобил
 35
14 835 EUR
2015
208 994 km

Објавено: 5ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Број на оглас VT-432-T

Mercedes-Benz 350 BlueTec 4-Matic ML - автомобил
 8
8 716.02 EUR
2013
218 994 km

Објавено: 6ден

AGRI-PAWPOL Sp. zo.o.

Полска, Bydgoszcz

Mercedes-Benz ML 320 CDI - автомобил
 15
2 500 EUR
Аукција

Објавено: 4ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Oudedijk 2D, Odiliapeel, 5409 AC

Број на оглас 9007209

Mercedes-Benz 220 CDI BlueTEC 4-Matic GLK - автомобил
 4
7 227.92 EUR
2014
120 000 km

Објавено: 6ден

AGRI-PAWPOL Sp. zo.o.

Полска, Bydgoszcz

Mercedes R320 CDi 4Matic - автомобил
 20
15 105 EUR
2008
174 180 km

Објавено: 4ден

ATS Norway AS

Норвешка, Aust-Agder, 4812

Број на оглас 14708

Mercedes-Benz ML320 CDI M-klasse - автомобил
 15
5 000 EUR
Аукција

Објавено: 2ден

Troostwijk Auctions

6

Холандија, Graafseweg 23A, Boxmeer, 5831 AA

Број на оглас 9013450

Mercedes-Benz 420 L CDI Limousine BKA Ausstattung - автомобил
 15
29 900 EUR
2007
300 000 km

Објавено: 1год 4мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 902423

Mercedes-Benz C 180 Estate CDI Prestige Kenteken Belgie Marge - автомобил
 16
16 950 EUR
2022
154 188 km

Објавено: 1мес 19ден

BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.

Холандија, Roosendaal

Mercedes-Benz R500 4-MATIC, mehrfach VORHANDEN! - автомобил
 15
17 200 EUR
Цена без ДДВ
2007
52 614 km

Објавено: 7год 9мес

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 900746

Mercedes-Benz R500 4-MATIC, mehrfach VORHANDEN! - автомобил
 15
24 900 EUR
2007
79 000 km

Објавено: 2мес 15ден

Gassmann GmbH

17

Германија, Göttingen

Број на оглас 902581

Mercedes-Benz M-Klasse ML 320 CDI - автомобил
 13
6 500 EUR
Цена без ДДВ
2005
369 232 km

Објавено: 8мес 17ден

Braem

12

Белгија, Handzame

Број на оглас C00102

Mercedes-Benz E 200 4 Matic - автомобил
 15
6 500 EUR
Аукција

Објавено: 9ден

Troostwijk Auctions

6

Германија, , Essen, 45357

Број на оглас 9003855

Автомобил Mercedes-Benz ML 420 CDI 4 Matic Grijs Kenteken Automaat 8 Cilinder 306

Бренд MERCEDES-BENZ
Година на производство 2007
Километража 327 796 km
Дата на прва регистрација 01.01.2007
Технички преглед Next: 12/2023
Тежина 2 350 kg
Боја црна
Локација Холандија, Roosendaal
Мотор/погонска група
 • емисиона класа: Евро 4
 • гориво: дизел
 • поместување: 3 997 cc
 • цилиндри на моторот: 8
 • излезна моќност: 306 hp (228 KW)
 • менувач: автоматски
Шасија/суспензија
 • суспензија: воздух
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • ESP - електронска контрола на стабилноста
 • спојка на приколката
Кабина/внатрешност
 • лизгачка врата
 • електрични прозори
 • централна брава
 • клима уред
 • број на седишта: 2
 • воздушни перничиња
Доплнително
 • алармен систем
 • имобилизатор
 • број на претходни сопственици: 1
9 950
EUR

9 Февруари 2023

Do you want to know prices for the similar offers?

Отвори директориум


Контактирајте го продавачот

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.

t1 old test archive
t1 test archive - Other machinery
t1 test archive - BedrijfsWagenCentrum Roosendaal B.V.
t1 old