Автомобил Kia Sephia 1.5

Онлајн: 1мес 13ден

Идентификација 615776+
Година на производство 2000
Километража 255 490 km
Дата на прва регистрација 05.12.2000
Нето тежина 1 061 kg
Должина 4 380 mm
Ширина 1 660 mm
Висина 1 440 mm
Боја сина
Локација Холандија, Susteren
Телефон +31 467 3...
Мотор/погонска група
 • гориво: бензин
 • поместување: 1 498 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 88 hp (65 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 5-Gang
Шасија/суспензија
 • резервно тркало
 • лесни алуминиумски тркала
Кабина/внатрешност
 • електрични прозори
 • електрични огледала
 • централна брава
 • серво волан
 • број на седишта: 5
950 EUR
950
EUR
 • 58 560 MKD
 • 1 074 USD

Продавач
Stedefra
Stedefra Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
14:00
Лица за контакт
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Français
950
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Автомобил Opel Vectra 1.6 caravan
Opel Vectra 1.6 caravan
2000, 310 578 km, Бензин
Холандија, Susteren
1 000 EUR
Автомобил Opel Vectra 1.6 caravan, 2000
Автомобил Ford Focus combi 1.6
Ford Focus combi 1.6
2000, 232 018 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Ford Focus combi 1.6, 2000
Автомобил Opel Astra 1.6 , Airco
Opel Astra 1.6 , Airco
2000, 218 247 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Opel Astra 1.6 , Airco, 2000
Автомобил Ford Focus 1.6 Combi , Airco
Ford Focus 1.6 Combi , Airco
2000, 301 201 km, Бензин
Холандија, Susteren
600 EUR
Автомобил Ford Focus 1.6 Combi , Airco, 2000
Автомобил Opel Astra 1.6 G , Airco
Opel Astra 1.6 G , Airco
2000, 265 280 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Opel Astra 1.6 G , Airco, 2000
Автомобил Fiat Punto 1.2 , 5 doors
Fiat Punto 1.2 , 5 doors
2002, 175 542 km, Бензин
Холандија, Susteren
650 EUR
Автомобил Fiat Punto 1.2 , 5 doors, 2002
Автомобил Dacia Logan 1.5 DCi , Airco
Dacia Logan 1.5 DCi , Airco
2007, 144 188 km, Дизел
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Dacia Logan 1.5 DCi , Airco, 2007
Автомобил Hyundai Lantra 1.5 GL , Combi
Hyundai Lantra 1.5 GL , Combi
1999, 204 428 km, Бензин
Холандија, Susteren
850 EUR
Автомобил Hyundai Lantra 1.5 GL , Combi, 1999
Автомобил Nissan Almera 1.5 SLX , Airco
Nissan Almera 1.5 SLX , Airco
1997, 260 764 km, Бензин
Холандија, Susteren
950 EUR
Автомобил Nissan Almera 1.5 SLX , Airco, 1997
Автомобил Volvo V70 , 2,5 D , Combi , Climate Control
Volvo V70 , 2,5 D , Combi , Climate Control
2000, 394 720 km, Дизел
Холандија, Susteren
950 EUR
Автомобил Volvo V70 , 2,5 D , Combi , Climate Control, 2000
Автомобил Suzuki Baleno 1.5 GLX 16V
Suzuki Baleno 1.5 GLX 16V
1997, 274 865 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Suzuki Baleno 1.5 GLX 16V, 1997
Автомобил Škoda Fabia 1.4 MPi , 5 drs.
Škoda Fabia 1.4 MPi , 5 drs.
2001, 176 545 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Škoda Fabia 1.4 MPi , 5 drs., 2001

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.