Автомобил Chevrolet Tacuma 1.6 , Airco

Онлајн: 1мес 9ден

Бренд CHEVROLET
Идентификација 194707+
Година на производство 2005
Километража 147 401 km
Дата на прва регистрација 28.10.2005
Нето тежина 1 247 kg
Боја црна
Локација Холандија, Susteren
Телефон +31 467 3...
Мотор/погонска група
 • гориво: бензин
 • поместување: 1 598 cc
 • цилиндри на моторот: 4
 • излезна моќност: 105 hp (78 KW)
 • менувач: рачен
 • пренос: Schaltgetriebe, 5-Gang
Шасија/суспензија
 • ABS - антиблокирачки систем за сопирање
 • резервно тркало
 • спојка на приколката
Кабина/внатрешност
 • електрични прозори
 • централна брава
 • клима уред
 • серво волан
 • број на седишта: 5
 • радио
 • CD плеер
750 EUR
750
EUR
 • 46 232 MKD
 • 847 USD

Продавач
Stedefra
Stedefra Холандија
Доверлив
8 Повеќе од 8 години со Truck1
Локално време на дилерот
13:42
Лица за контакт
Sales department
English, Deutsch, Nederlands, Français
750
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Слични понуди

Автомобил Opel Astra 1.6 , Airco
Opel Astra 1.6 , Airco
2000, 218 247 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Opel Astra 1.6 , Airco, 2000
Автомобил Mitsubishi Carisma 1.6 GL , Airco
Mitsubishi Carisma 1.6 GL , Airco
1999, 247 853 km, Бензин
Холандија, Susteren
1 250 EUR
Автомобил Mitsubishi Carisma 1.6 GL , Airco, 1999
Автомобил Ford Focus 1.6 Combi , Airco
Ford Focus 1.6 Combi , Airco
2000, 301 201 km, Бензин
Холандија, Susteren
600 EUR
Автомобил Ford Focus 1.6 Combi , Airco, 2000
Автомобил Opel Astra 1.6 G , Airco
Opel Astra 1.6 G , Airco
2000, 265 280 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Opel Astra 1.6 G , Airco, 2000
Автомобил Opel Astra 1.6 16V , Airco
Opel Astra 1.6 16V , Airco
1999, 292 159 km, Бензин
Холандија, Susteren
950 EUR
Автомобил Opel Astra 1.6 16V , Airco, 1999
Автомобил Renault Mégane Scénic 1,6 / 16 V , Airco
Renault Mégane Scénic 1,6 / 16 V , Airco
2002, 293 809 km, ТНГ
Холандија, Susteren
950 EUR
Автомобил Renault Mégane Scénic 1,6 / 16 V , Airco, 2002
Автомобил Rover 45 1.6i, Airco , 5 drs.
Rover 45 1.6i, Airco , 5 drs.
2003, 142 287 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Rover 45 1.6i, Airco , 5 drs., 2003
Автомобил Suzuki Liana 1.6-16V. , Airco , 5 drs
Suzuki Liana 1.6-16V. , Airco , 5 drs
2002, 317 994 km, Бензин
Холандија, Susteren
950 EUR
Автомобил Suzuki Liana 1.6-16V. , Airco , 5 drs, 2002
Автомобил Nissan Micra 1.4 , Airco
Nissan Micra 1.4 , Airco
2002, 196 981 km, Бензин
Холандија, Susteren
750 EUR
Автомобил Nissan Micra 1.4 , Airco, 2002
Автомобил Suzuki Alto 1.0 , Airco
Suzuki Alto 1.0 , Airco
2002, 177 477 km, Бензин
Холандија, Susteren
950 EUR
Автомобил Suzuki Alto 1.0 , Airco, 2002
Автомобил Renault Twingo 1.2 , Airco
Renault Twingo 1.2 , Airco
1999, 261 305 km, Бензин
Холандија, Susteren
950 EUR
Автомобил Renault Twingo 1.2 , Airco, 1999
Автомобил Ford Focus 1.8 TDCi , Airco
Ford Focus 1.8 TDCi , Airco
2003, 197 288 km, Дизел
Холандија, Susteren
550 EUR
Автомобил Ford Focus 1.8 TDCi , Airco, 2003

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.