Вилушка за опрема за ракување со материјалот Volvo Pallegafler / Pallet Forks

Онлајн: 1год 3мес

Бренд VOLVO
За модели Machine weight: 10-17t
Година на производство 2012
Капцитет на кревање 5 250 kg
Локација Данска, Ballerup
Телефон +45 44 65...
Опрема
  • опрема: вилушки

Аукција

874 EUR
874
EUR
  • 53 785 MKD
  • 946 USD

Одете на аукција

Продавач
Fymas Auctions ApS
Fymas Auctions ApS Данска
Доверлив
Повеќе од 1 година со Truck1
Локално време на дилерот
15:31
874
EUR
  Контактирајте го продавачот
Предмет на пораката

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

  Понуда за испорака

Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.