Нов Вилушка New Fem за продажба - ID: 7689002
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

180EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 11 074 MKD
  • ≈ 192 USD

New Fem

Нов ВилушкаNew Fem
Ново|2020

180EUR

Цена без ДДВ

Контактирајте го продавачот

Нов Вилушка New Fem

Објавено: 14ден

Додај во омилени
PDF
Нов Вилушка New Fem: слика 1
Нов Вилушка New Fem: слика 2
Ask for all available pictures

Објавено: 14ден

Додај во омилени
PDF

180EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 11 074 MKD
  • ≈ 192 USD
Контактирајте го продавачот
Година на производство

2020
Ново

Состојба

нова
Корисна носивост

14000 kg
Должина на вилушка

2600 mm
Локација

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Повратен повик
Побарајте подетални информации
Повеќе информации

Prijzen ex btw.

PER SET!

FEM2; hoogte vorkenbord 41 cm

2A 80x40x1000mm 2 T € 180,-

2A 100x40x1100mm 2.5 T € 210,-

2A 100x40x1150mm 2.5 T € 205,-

2A 100x40x1200mm 2.5 T € 215,-

2A 120x40x1200mm 2.5 T € 240,-

2A 125x45x1200mm 4.1 T € 260,-

2A 100x35x1400mm 1.9 T € 220,-

2A 120x45x1500mm 3.5 T € 290,-

2A 100x45x1800mm 3 T € 300,-

2A 120x45x2000mm 3.5 T € 370,-


2B 80x40x1000mm 2 T € 185,-

2B 100x40x1000mm 2.5 T € 205,-

2B 100x40x1100mm 2.5 T € 210,-

2B 100x40x1200mm 2.5 T € 235,-

2B 120x40x1200mm 3 T € 240,-

2B 120x45x1500mm 3.5 T € 300,-

2B 100x45x2000mm 3 T € 330,-

FEM3; hoogte vorkenbord 51 cm

3A 100x45x1000mm 3 T € 210,-

3A 100x45x1100mm 3 T € 220,-

3A 100x45x1200mm 3 T € 235,-

3A 125x45x1200mm 4.1 T € 290,-

3A 150x50x1200mm 5.5 T € 360,-

3A 150x50x1500mm 5.5 T € 390,-

3A 125x45x1600mm 4.1 T € 325,-

3A 125x45x1800mm 4.1 T € 360,-

3A 120x50x2000mm 3.5 T € 395,-

3A 125x45x2000mm 4.1 T € 380,-

3A 150x50x2600mm 5.5 T € 600,-


3B 125x45x1200mm 4.1 T € 300,-

3B 125x45x1400mm 4.1 T € 330,-

3B 125x45x1500mm 4.1 T € 340,-

3B 125x45x1600mm 4.1 T € 360,-

3B 125x45x2000mm 4.1 T € 410,-

FEM4; hoogte vorkenbord 64 cm

4A 150x60x1600mm 7 T € 620,-

4A 150x65x2000mm 8.2 T € 770,-

4A 180x90x2000mm 14 T € 2.280,-

4A 150x65x2500mm 8.2 T € 950,-

4A 150x75x2500mm 10 T € 1.020,-

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА

180EUR

Цена без ДДВ

  • ≈ 11 074 MKD
  • ≈ 192 USD
Холандија, Nijkerkerstraat 71, 3882 PD Putten, The Netherlands
Локално време на дилерот:
13:31
4.0
Осврти: 7
Доверлив
3 Повеќе од 3 години со Truck1

Лица за контакт
Aalt Pieper
Deutsch, English, Nederlands

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Attachment
t1 test unit - Handelsonderneming pieper