Нож за парање за булдожер New Ripper fits CAT D6T

ТипНож за парање за булдожер
Година2019
ЗемјаОбединето Кралство
Телефон+44 176 95......
Онлајн: 3мес 31ден
  • Карактеристики
  • Опис

Карактеристики

Главни информации
БрендCATERPILLAR
Идентификација70491
Година на производство2019

Опис

Q345B Grade Steel

Побарајте подетални информации

Продавач

Red Bull Equipment Ltd

Red Bull Equipment Ltd

+44 176 95...
United Kingdom, Grossbritannien, Southampton
Локално време на дилерот — 09:59

Лица за контакт

Louis Gibbings

Louis Gibbings

+44 0 1769...

Adam Gibbings

Adam Gibbings

English

+44 0 1769...


Контактирајте го продавачот


Privacy policy

t1 test unit

Додадено во вашите обележувачи!
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.