Кран за натоварување Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD од Германија за продажба - ID: 7636837
Северна Македонија - Македонски | EUR
00
Пријавете се или регистрирајте се
Каталог
Продава
Поставете оглас

Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD

Кран за натоварување за КамионHiab X-HIPRO 262 EP-5 CD
2017

Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD

Објавено: 8мес 25ден

PDF
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 1
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 2
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 3
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 4
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 5
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 6
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 7
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 8
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 9
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 10
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 11
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 12
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 13
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 14
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 15
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 16
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 17
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 18
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 19
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 20
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 21
Кран за натоварување за Камион Hiab X-HIPRO 262 EP-5 CD: слика 22
Ask for all available pictures

Објавено: 8мес 25ден

PDF
Бренд

Број на оглас

H230676
Година на производство

2017
Локација

Германија, Deutschland, Lüdenscheid, Nordrhein-Westfalen

Дали ви треба превоз?

ИСПОРАКА
Доплнително
број на претходни сопственици

1
Повеќе информации

Rohr-, Schlauchsatz

5 Teleskopausschieber

Ferngelenkt - Radio

Baujahr: 2017 26,0 tm Kran 5 hydr. Ausschuebe Funkfernsteuerung 2 zusaetzliche Steuerkreise fuer Greifer/Rotator; Schlauchfuehrung innenliegend in den Ausschueben hydr. ausfahrbare Abstueztraeger Abstuetzzylinder 180° schwenkbar Ölkühler Tragkraft (horizontal) 4,30 m - 4.950 Kg; 15,00 m - 1.260 Kg...

 Email  Call  WhatsApp

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Германија, Kerkhagen 16, D-58513 Lüdenscheid, Germany
Локално време на дилерот:
16:51
Доверлив
9 Повеќе од 9 години со Truck1

Лица за контакт
Arnd Bruckhaus
Deutsch, English

Контактирајте го продавачот

Се согласувам со обработката и употребата на моите лични податоци. Нашите Одредби и услови и Политика за приватност

Вашата порака е испратена. Продавачот ќе одговори колку што е можно поскоро.

Дали ви треба превоз?

Добијте понуда за испорака

ИСПОРАКА
Со кликнување на било која врска или објект на оваа веб-страница, безусловно се согласувате и нė овластувате да ги обработуваме вашите лични податоци, вклучјувајќи ја употребата на колачиња и другите технологии на следење. Ова се применува за да се подобри и персонализора вашето искуство на оваа веб-страница, на другите наши веб-страници и на веб-страниците на рекламирачите од трети страни кои соработуваат со нас.Нашите партнерски компании можат исто така да ги складираат своите колачиња на вашиот уред или да користат слични технологии за собирање и обработка на личните информации. Дознајте повеќе за тоа како ги користиме вашите лични податоци.
t1 old test unit
t1 test unit - Attachment
t1 test unit - heba Ladekrane; Arnd Bruckhaus e.Kfm.